Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Ekaterina Yevgenievna
Ma 21:50-kor


Raziel
Vas. Május 05 2024, 17:40


Raziel
Vas. Május 05 2024, 16:13


Dommiel Parker
Szomb. Május 04 2024, 23:46


Jameson Reid
Szomb. Május 04 2024, 23:10


Killian Lacroix
Szomb. Május 04 2024, 23:04


Hope Mikaelson
Szomb. Május 04 2024, 00:53


Emma Delahaie
Pént. Május 03 2024, 21:26


Lizzie Saltzman
Pént. Május 03 2024, 15:56


Adriel
Pént. Május 03 2024, 13:38


I was feeling Epic
in this month

7 Hozzászólások - 25%


6 Hozzászólások - 21%


3 Hozzászólások - 11%


3 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 4%


1 Témanyitás - 4%


1 Témanyitás - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásStefan Salvatore EmptyKedd Ápr. 16 2024, 23:12

Stefan Salvatore
Play by: Paul Wesley




Becenév
Stef

Titulus
Somewhere between heaven and hell

Születési hely, dátum
Mystic Falls, 1846. november 1.

Csoport
Vampire ℘ Vámpír
Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
Empata - Érzékelem mások érzelmeit, rájuk tudok hangolódni és szinte át is érzem azokat, de befolyásolni nem tudom. Még mindig tanulom, s még mindig nehézséget okoz, de már nem hat ki olyan negatívan a viselkedésemre, mint korábban.
Átváltozás
Mystic Falls, 1864. szeptember 25. - Katherine Pierce vére és a saját apám lövése által.
Család
Damon az egyetlen "élő" rokonom. Az évtizedek alatt rengeteg rokonunkat elveszítettük, már csak mi maradtunk egymásnak. Mégis szerencsésnek érezhetem magam, mert egy remek fogadott családot alapítottunk magunknak, én pedig Caroline személyében megtaláltam azt a személyt, akit  a másik felemnek és otthonomnak tekintek. A család nem feltétlenül jelenti azt, hogy összeköt a vér valakivel, ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

A legtöbb ember azt hiszi, az a legfájdalmasabb és a legnehezebb, ha elveszítünk valakit. Sokáig én is így hittem. Elveszítettem anyámat még egészen kicsi koromban, majd jött apám, akinek saját kezűleg vettem el az életét. Végül a bátyám taszítottam el magamtól, de csak sokkal később jöttem rá hogy legelőször saját magamat veszítettem el. És annál nincs rosszabb érzés.
A vámpírlét megváltoztatott, azt hiszem eltörölte egy részem. Nem lehettem többé az az ártatlan, tiszta lelkű fiatal férfi, aki előtte. Olyan érzés volt, mintha túl hirtelen kellett volna felnőnöm. Az egyik pillanatban még gondtalanul labdajátékoztam a bátyámmal és kacérkodtam az angyalnak tűnő Katherine Pierce-szel, a következőben pedig már vér tapadt a kezeimhez. Sokkal rosszabbul viseltem az átváltozás utáni időket, mint bárki más. Caroline fogalmazta meg egyszer tökéletesen ezt az állapotot, mikor vérkoholistának nevezett. Ez volt a legközelebb ahhoz, amit valójában éreztem azóta, hogy az a puska eldördült és vért vettem magamhoz. Bár talán még az alkoholistáknál is borzalmasabb voltam, inkább mint egy drogos, egy függő, csak épp én a vér rabja lettem. Mindig is irigyeltem mások önuralmát, de azt hiszem nekem már emberként sem volt, hiszen a Katherine névre hallgató tiltott gyümölcsnek sem tudtam ellenállni, pedig emiatt ment tönkre a kapcsolatom az egy szem testvéremmel és egyben legjobb barátommal. Egyedül apám parancsainak tudtam engedelmeskedni, de csak azért, mert féltem tőle, később pedig tiszteletet erőltettem magamra, mert el kellett hinnem, hogy van benne jóság, hogy szeret minket, nem csak kegyetlenség lapul benne. De nem szabadott volna az ő kedvéért játszanom az engedelmes jófiút, mert a vámpírrá válásunkhoz is épp ez vezetett. Egész új életem során bűntudatom volt, mert minden egyes szörnyűség hozzám volt visszavezethető. Nem csak az átváltozásunk, de a kapcsolatunk is miattam romlott meg a bátyámmal, s bárki bármit mond, Damon borzalmas tetteiért is én feleltem, a gyilkosságai az én lelkemen száradnak, a kioltott életekért nekem kell vezekelnem, az én kezemet mocskolja be ártatlanok vére. Emiatt és a saját tetteim miatt csaknem egész vámpírlétem során szenvedtem, csak kisebb örömteli pillanatok voltak az évtizedek alatt. A Lexivel töltött őrült, átbulizott éjszakák, a vele való őszinte beszélgetések... Néha még Damonnel is akadtak szép pillanatok. Aztán jött Elena, meteorként száguldott be az életembe, s a hirtelen világosságtól még azt sem láttam, hogy hibát követek el, amiért visszatérek a városba és belecsöppenek egy ártatlan halandó lány életébe. Azonban végre először volt értelme küzdeni valakiért, boldog lehettem és ezért sosem fogom megbánni hogy azon a napon visszatértem az otthonomnak nevezett Mystic Falls-ba. Ha nem így teszem, Elena is meghal a szüleivel együtt, én pedig nem szerzek új barátokat, akik már-már családtagnak számítanak. Damonnel való kapcsolatom is Elenának köszönhetően javult meg, bár egykor azt hittem, nincs már a bátyámban jóság, nincs kedvesség, s nem méltó a szeretetre sem. Viszont ahogy egykor a lány mondta: aztán felkelt a nap és megvilágította a valóságot. A szavak akkor lemondóan és szomorúan csengtek, de már rég más jelentést kaptak. De amikor minden a legnagyobb rendben van, akkor megvan rá az esély, hogy minden ami boldoggá tesz, egy napon felborul, s nem marad utána más, csak a megfakult emlékek és a romok, amikből nem építkezhetsz újra. S ilyenkor veszti el önmagát az ember úgy igazán, visszavonhatatlanul. Mert már semminek nem volt értelme a bátyám halála után, épp oly elveszett voltam, mint azon a napon, mikor először veszítettem őt el újdonsült vámpírként. Ennek következtében hagytam magam mögött a várost és álltam autószerelőnek, egy teljesen ismeretlen helyen, tiszta lappal kezdve, halandó életet élve a titkaimmal együtt, amiket nem osztottam meg senkivel. Újra az a vámpír lettem, aki a sötétséget választotta a fény helyett, a bujkálást a beilleszkedés helyett és az ürességet a fájdalom helyett. Nem kapcsoltam ki, nem váltam gyilkos ragadozóvá, de úgy éreztem az összes érzelem kihalt belőlem. Az ég világon nem éreztem semmit. A fizikai fájdalom volt az egyetlen, ami bármit is kiváltott belőlem, a verekedések. Számtalan este mentem haza monoklival, törött orral, véres arccal. S most végre kész voltam hazatérni. Nem gondoltam bele, milyen hatással lesz rám a visszatérés, de abban biztos voltam hogy a barátaimnak, a családomnak szüksége van rám. S bár kissé későn ébredtem rá erre, de ők fontosabbak voltak a saját nyomoromnál.

•••

Kb. 2 és fél évvel ezelőtt

Már azt sem tudtam többé, hol végződnek az én érzéseim és hol kezdődnek másoké. Összemosódott minden érzelem, ami a körülöttem lévőkből áradt. Düh, szomorúság, öröm, izgatottság, csalódottság, szorongás, hála. Egy masszává áltak össze, nem tudtam semmire sem koncentrálni, a saját gondolataimat sem hallottam. Küzdöttem, mint még soha, talán utoljára a vérszomj okozott ekkora nehézséget, valahogy ahhoz tudtam hasonlítani amin keresztülmentem, mégis teljesen más volt. Valahogy... bonyolultabb.
Fájdalmas, éles zúgás hasított a fejembe, meg kellett kapaszkodnom az éjjeliszekrényben, hogy ne veszítsem el az egyensúlyom. Másik kezemmel a fejemhez kaptam, nem akart múlni a zúgás, inkább még erősebbé vált, úgy éreztem szétrobban a fejem. Lassan leereszkedtem a földre, s közben az esküvői fotónkat néztem, Caroline csak úgy ragyogott. Életem egyik legboldogabb napja volt. Nem hittem volna, hogy valami majd újra megnehezíti az életünket, de kezdett kicsúszni a kezemből az irányítás. Agresszívvé és ingerültté váltam akárhányszor valaki más érzései bekúsztak az elmémbe, ami miatt gyakrabban nyúltam alkoholhoz, mint máskor. Tudtam, hogy Care aggódik, éreztem, s nem egyszer próbált segíteni, de én rettegtem. Akárhányszor felém nyúlt, remegtem, mint a nyárfalevél vagy épp elhúzódtam tőle. Rettegtem, hogy ártani fogok neki vagy a lányoknak, vagy istenigazából bárkinek. Nem voltam önmagam és egyre nehezebben tudtam türtőztetni magam. Nem láttam más lehetőséget, el kellett tűnnöm mindenki közeléből, elfutni, ahogyan egyszer régen már megtettem. Gyűlöltem magamat érte, de mi mást tehettem volna? Valahogy meg kellett küzdenem ezzel egyedül, anélkül hogy bárkinek baja esne.
Egy sporttáskába dobáltam minden holmimat ami a kezem ügyébe akadt. Ruhák röpködtek keresztül a szobán, miközben ide-oda suhantam. Amint egy jó adag összegyűlt ami néhány napig legalább kitart, megálltam a szoba közepén, térdemre támaszkodva próbáltam erőt venni magamon, hogy tényleg megtegyem, tényleg elhagyjam a feleségemet és a szeretteimet. Sűrűn  kapkodtam a levegőt, szinte botorkálva közelítettem meg újra az éjjeliszekrényt, és az esküvői képet megragadva sétáltam a táskához. A tetejére helyeztem óvatosan, a cipzár hangja hirtelen fülsüketítő volt, mert ez jelentette azt, hogy nem hátrálok meg. Nem tudtam pontosan hová megyek csak azt, hogy el innen, minél messzebb.


Fõkarakter: Stefan Salvatore

Az álarc mögött: Alice


Stefan Salvatore
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Stefan Salvatore Tumblr_inline_nchhr3oeLa1qlt39u
Álomfogó
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
Somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Stefan Salvatore 0da6d89e76c54afbc3f92fbf030438a6786a77b6
“You told me once that I would fall in love without even realizing it
and that’s what happened…”
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Akinek az arcát viselem :
Paul Wesley
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Stefan Salvatore Tumblr_inline_nchktqGZgG1qlt39u
Az álarc mögött :
Alice

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásStefan Salvatore EmptyKedd Ápr. 23 2024, 08:26

Gratulálunk, elfogadva!
Vampire ℘ Vámpír


❝We Choose Our Own Path. Our Values And Our Actions — They Define Who We Are.❝

Kedves Stef!

Hát, te sem várattál magadra sokáig!  Stefan Salvatore 3550012821
Még szerencse, kezdett nagyon nyomasztó lenni a légkör a démonhorda miatt, ami ellepte a világunkat, bár… legyünk őszinték, Stefan, veled kapcsolatban az ember sosem lehet biztos semmiben. Az egyik pillanatban még a naplódban ecseteled, hogy mekkora traumát okoztál szegény, ártatlan Bambinak, a következőben pedig vérben fürösztöd a várost. Caroline-nak igaza van, ahogy mindig. Tudod mit? Kapsz tőlem egy ilyen bögrét! Mit szólsz? Stefan Salvatore 4075970861  Habár… lehet, hogy most nem kéne Care-rel viccelődnöm?  Stefan Salvatore 2779806821 A lapod vége kiábrándító mélyrepülés volt ahhoz képest, amit vártam volna. Tudod, konfetti, tűzijáték, heppiend.  Stefan Salvatore 1323472421  Sajnálom, ma túlteng bennem Katherine, valószínűleg ő susog ilyen cinikus szavakat a fülembe, habár eszében sincs titkolni: élvezi, hogy szenvedsz azok után, hogy… tudod.  Stefan Salvatore 2981137954
A lapod amúgy szuperül összefoglalja Stefan és az őt körülvevők életét. Nem is olyan rég megint nekiálltam a sorozatnak és kellemes emlékezetfrissítés volt ez most, arról nem is szólva hogy nagyon jól elkaptad a pasas kissé – nagyon – önostorozásra hajlamos stílusát. I-M-Á-D-O-M!  Stefan Salvatore 2896720542  Tudom, tudom. Megint kezdem ezt a nem túl eredeti “imádomozást”, de mit csináljal, ha egyszer ilyen jó lapokat kapok? Mondjam, hogy “kielégítő volt, köszönöm”? Tényleg fel kéne frissítenem a szótáramat.  Stefan Salvatore 1384875406
Visszatérve rád! Nagyon kíváncsi leszek mit szenvedsz össz… úgy értem, hogyan alakul az életed! Ez is Kath volt, tényleg bocsánat!  Stefan Salvatore 2779806821
Nem akarlak tovább feltartóztatni a szükségesnél, inkább elengedlek, hogy élvezhesd még egy kicsit a csöndet, mielőtt megérkezne a múltad minden fájó, vagy nem fájó pontja. Igen, megint Kath volt. Tényleg menj, mielőtt eszébe jut még valami elmés megjegyzés.  Stefan Salvatore 637012668
Tudod a dörgést, szóval nincs más dolgod a szükséges körök után, mint jól érezni magad ezzel a pofival is.  Stefan Salvatore 448863784




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Katherine Pierce
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
Hell

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásStefan Salvatore EmptyKedd Ápr. 23 2024, 08:26

The member 'Katherine Pierce' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Stefan Salvatore L56g4Ij
Result :
Stefan Salvatore LJeKV2Z

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Stefan Salvatore 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Stefan Salvatore F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásStefan Salvatore Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Stefan Salvatore Empty
 

Stefan Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stefan Salvatore
» Damon Salvatore
» Salvatore Boarding School