Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Ekaterina Yevgenievna
Ma 21:50-kor


Raziel
Vas. Május 05 2024, 17:40


Raziel
Vas. Május 05 2024, 16:13


Dommiel Parker
Szomb. Május 04 2024, 23:46


Jameson Reid
Szomb. Május 04 2024, 23:10


Killian Lacroix
Szomb. Május 04 2024, 23:04


Hope Mikaelson
Szomb. Május 04 2024, 00:53


Emma Delahaie
Pént. Május 03 2024, 21:26


Lizzie Saltzman
Pént. Május 03 2024, 15:56


Adriel
Pént. Május 03 2024, 13:38


I was feeling Epic
in this month

7 Hozzászólások - 25%


6 Hozzászólások - 21%


3 Hozzászólások - 11%


3 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 4%


1 Témanyitás - 4%


1 Témanyitás - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásScott Griffin EmptySzer. Ápr. 24 2024, 19:02

Scott Griffin
Play by: Liam Hemsworth




Becenév
-

Titulus
The selfhater vampire

Születési hely, dátum
Washington - USA, 1950.07.29.

Csoport
Vampire ℘ Vámpír

Rang
Az Augustine társaság vezetője

Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
Vérfagyasztás

Akinek meg tudja kóstolni a vérét, legyen az harapással vagy fegyverrel való megsértéskor, egy parancsszóval képes megbénítani azt a személyt. A vércsoporttól függően, változó időtartamra képes, a maximális bénulási idő 8 perc.
Átváltozás
Közel 30 éves koromban egy küldetés során majdnem meghaltam, de a vámpír átváltoztatott ezzel megmentve. Inkább hagyott volna meghalni, mindenki jobban járt volna...
Család
Nincsen már családom. A szüleimet vámpírok ölték meg, amikor tinédzser voltam. A vámpír gyülőletem ebből az esetből fakad.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Vámpír. Ettől a szótól a mai napig borsódzom és feláll a hátamon a szőr, de nem a félelem, ha nem a gyűlölet miatt. Soha nem hittem volna, hogy lesz valaki vagy valami, amit ennyire meg fogok vetni, ám az élet bebizonyította, hogy semmi sem lehetetlen, még pedig a legkegyetlenebb módon.

A mai napig emlékszem arra az estére. Én edzésem voltam, így csak este hét után értem haza a szülői házhoz. Az volt a fura, hogy semmilyen villany nem égett a házban. Ilyenkor még nem szoktak aludni, úgy hogy először arra tippeltem, hogy lehet vásárolni mentek el vagy ilyesmi. Ám, amikor beléptem a nappaliba, megláttam, hogy mind a ketten hatalmas vértócsában feküdnek. Volt ott még valaki, de nem láttam az arcát, illetve marha gyorsan el is tűnt az a személy, mintha ott se lett volna. Később a harapás nyomból derült ki, hogy vámpír volt az a valaki, aki megölte a szüleimet.

Ez után az időszak után gyűlöltem meg a vámpírokat és emiatt lettem vadász. Sorba öltem a vámpírok és ironikus mód, pont az egyik küldetésem lett a végzetem is. Nem haltam meg ugyan, de átváltoztam vámpírrá. Az lettem, amit utálok, gyűlölök, megvetek. Ezért elég sokáig szenvedtem, nem tudtam, hogy mihez kezdjek. Pontosan tudtam, hogy hogyan lehet megölni egy vámpírt, így magammal is tudtam volna végezni, ám egy idő után megláttam valahol ebben is a jót.

Rá kellett jöjjek, hogy a vámpír erővel sokkal több mindent tudok tenni, mint egykoron emberként. Ráadásul halhatatlan vagyok, nem kell féljek a súlyosabb sérülésektől sem, mert meg tudok gyógyulni anélkül, hogy hetekig, hónapokig kéne szenvedjek. Az pedig, hogy hallottam egy vámpír ölő vírusról csak még jobban megfűszerezte a dolgokat, csak azt sajnáltam, hogy mire fel tudtam kutatni a társaságot, addigra semmi nem maradt belőle. Nem tudtam, hogy eleinte mihez kezdjek, végül szerencse vagy sem, de egy démonnal lepaktáltam, akinek hála meg tudtam szerezni a vírushoz tartozó “receptet”. Utána pedig egyre jobbra fordult a sorsom, létrehoztam az Augustin társaságot, ami olyan vámpírokkal van tele, akik hajlandóak kiírtani a saját fajukat. Persze ettől függetlenül, nem lesz annyira egyszerű, mert nem minden vámpír fog beállni önként, hogy “oh oké, add be a vírust, hadd nyírjam ki a fajomat”.

-Scott, van egy perced? - lép be hirtelen az irodámba Douglas.
Nos, ő igen csak egy érdekes szerzet. Ő saját magától felajánlotta, hogy adjam be neki a vírust, közben a testőröm is lett és soha nem bántott, annak ellenére, hogy én is vámpír vagyok, a vírus pedig dolgozik benne. Még soha nem gondoltam bele úgy igazán, hogy mégis milyen ok miatt csinálja ezt, hiszen neki miért jó ez? Néha észreveszem, hogy talán túlzottan is véd, még Stella-val szemben is, pedig a boszi biztosan nem akar ártani nekem, sőt sokszor megvédett. Úgy hogy elég fura fazonnak tartom. Ám úgy vagyok vele, hogy amíg nem ellenem van, addig csináljon azt, amit akar, nem szólok bele, illetve nem is cselekszem ellene. Viszont, ha csak egy apró jelét is látom annak, hogy el akar árulni, megölöm. Ez igaz a többi tagra is. Nicolette pedig kezdi eléggé kihúzni a gyufát nálam a többszörös támadásaival. Ha így folytatja tovább, akkor kénytelen leszek eggyel kevesebb taggal beérni.
-Igen, miről lenne szó? - nézek rá végül.
-Mindenki visszatért a küldetéséről, de James-t nem kímélték.
-De túléli, nem igaz?
-Igen. - bólint rá.
-Nagyszerű. Menjenek pihenni, rájuk fér. - intek neki, mire bólint egyet és magamra hagy ismét. Nem vagyok annyira kegyetlen velük, amíg végzik a dolgukat. Mint mondtam, amíg nem ellenem vannak, addig nincs gond és megkegyelmezek nekik.
Fõkarakter: Scott Griffin

Az álarc mögött: Jinx


Scott Griffin
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Scott Griffin



163
C szint:
Kalmithil
Scott Griffin Tumblr_inline_nub9smPN921qlt39u_250
szerencsehozó tárgy:
Angyalszárny
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
The selfhater vampire
℘ ℘ ℘ :
Scott Griffin OJf22WGz_o
Akinek az arcát viselem :
Liam Hemsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Scott Griffin 614248bfceb5a5f9122d1e1e38446ecec08d7e96
Az álarc mögött :
Jinx

Scott Griffin Empty
TémanyitásScott Griffin EmptyVas. Ápr. 28 2024, 13:33

Gratulálunk, elfogadva!
Vampire ℘ Vámpír


❝Egy csoport irányítása és igazi
"csapattá" formálása csak azok
számára lehetséges, akik rendelkeznek
vezetõi képességekkel.❝

Kedves Scott!

Belevágnék rögtön a közepébe: userhez szólván nagy-nagy hálával tartozok, hogy elvitted Scottot!!  Scott Griffin 1935612345 Annak idején, még a régi oldalon valahogy senkit sem mozgatott meg ez a karakter, így tényleg nagy öröm, hogy te most itt bevállaltad. Valahogy úgy éreztem, a te kezedbe kellene kerülnie, mert valahogy jól áll a kezedben.  Scott Griffin 2092540465  Scott Griffin 2779806821 És a lapod is csodás lett! Első sortól az utolsóig imádtam! Scott Griffin 2575571498 Tényleg jó lesz ő nálad és tudom, hogy megannyi izgalmat fogsz belevinni a fórum életébe ezzel a Ripper-vírussal, valamint a drága Augustine vámpírjaiddal. Ahww, alig várom! Scott Griffin 1614110117 Tudom, hogy kit kell keresnem, ha Elenáék életébe akarok egy kis drámát és izgalmat, mmm...  Scott Griffin 2092540465
Na, drága Scott, hozzád is szólnék: vagyis inkább kérdeznék. Van fogalmad róla, mibe is vágtad a fejszéd?  Scott Griffin 412089836 Nem kis fegyver van a kezedben, és nagy dolgokra lehetsz még képes. A gond csupán az, hogy a vámpíroknál akadnak sokkal nagyobb szörnyetegek is a világon... de persze, a tisztogatást el lehet itt, ezen a ponton is kezdeni. Sajnálom egyébként, hogy nem vagy kibékülve magaddal. A vámpírlét tud igazán jó is lenni. Talán egy nap megtalálod te is ebben a jót. A szépet. És Douglas? Mikor fogod meglátni, hogy ő nem vezetőként, nem is barátként tekint rád, hanem valami másként? És ha rájössz, mit fogsz tenni? Scott Griffin 1895182457 Látom magam előtt, hogy összetöröd a szívét...

Khm. De elég is ebből. Nem tartalak fel tovább.
Érezd nagyon jól magad ebben a bőrödben! Scott Griffin 2741474802  Scott Griffin 3266136710  Scott Griffin 3266136710  Scott Griffin 3266136710




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Lycoris Fairwell
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Scott Griffin Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
*
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Scott Griffin B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Scott Griffin Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Scott Griffin Empty
TémanyitásScott Griffin EmptyVas. Ápr. 28 2024, 13:33

The member 'Lycoris Fairwell' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Scott Griffin L56g4Ij
Result :
Scott Griffin 9ssIcgH

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Scott Griffin 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Scott Griffin F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Scott Griffin Empty
TémanyitásScott Griffin Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Scott Griffin Empty
 

Scott Griffin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scott Griffin
» Summer Honey-Scott