Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: april
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done


Heather Blanchard
Tegnap 17:21-kor


Raziel
Tegnap 16:48-kor


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


Klaus Mikaelson
Vas. Május 12 2024, 13:19


Darren Fray
Vas. Május 12 2024, 13:18


Astrid Fray
Vas. Május 12 2024, 02:25


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásScarlet Bailey Lacroix EmptyKedd Ápr. 16 2024, 18:50

Scarlet Bailey Lacroix
Play by: Alexandra Park




Becenév
Scar, Letty, Bailey

Titulus
Warrior Witch

Születési hely, dátum
New Orleans, 1864. június 2.

Csoport
Warlock ℘ Boszorkánymester

Rang
Boszorkánymester

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
Vidra

Átváltozás
Nem változtam át semmivé; mindig is az voltam, aki vagyok. Egy Lacroix boszorkány
Család
Átlagosnak közel sem mondható család, mely állt egy apából, egy anyából, egy testvérből és belőlem... s hogy ezentúl miféle történet a miénk, azt nagyon-nagyon hosszadalmas lenne elmesélni. Így tehát, kérlek, elégedj meg most ennyivel!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Mi történik akkor, ha egy olyasféle világba, avagy városba születsz bele, ahol a fajtádat konkrétan kirekesztik, sőt, korlátozzák, avagy lenézik? Kíváncsi vagy rá, milyen érzés ez? Nem lehetsz az, aki vagy. Nem teheted azt, amire hivatott vagy. Nem használhatod a képességeid; pedig a tieid! Te rendelkeznél saját magad felett, mégsem lehet, mert… olyan helyre születtél, ahol ez tiltott, s mondhatni, halál jár érte.
Én ilyen városban születtem. New Orleans. Egy Marcellus Gerard nevezetű vámpír volt akkoriban a „király”, aki mindent irányított, s olyan szabályokat állított fel, miszerint amelyik boszorkány varázsol, az halállal lakol. A vámpírokat igyekezett felemelni, míg a magamfajtákat elnyomni.
Azt hiszem, ez a világ megbélyegezte az egész családomat. Nem csak engem szorított korlátok közé, hanem a testvéremet és a szüleimet is; s pont ebből kifolyólag… nem, egyszerűen a családom széthullott ettől a rendszertől. De ez… ezek olyan dolgok, amikről nem szívesen beszélek. Nem, mert elmúlt és nagyon, de nagyon régen volt.
Azonban azt sosem felejtem el, mikor megismertem Kierant; egy vámpír volt, aki azonnal elrabolta a szívemet. Elég volt egy pillantás és tudtam, hogy mi ketten egymásnak vagyunk teremtve. Ez csupán azért volt nevetséges, mert a vámpírokat, Marcel kapcsán igenis gyűlöltem. S ha tehettem volna, akkor eltörlöm a vámpírok létezését a föld felszínéről, de Kieran más volt. Ő sokkal jobb volt, mint Marcel valaha. Egyszerűen beleszerettem. Akartam őt és mindent megtettem volna érte.
A családommal is szembeszálltam miatta; hiszen tiltottak tőle. Néha úgy éreztem magamat, mint Shakespeare Júliája; már csak egy elrendezett házasság kellett volna, hogy teljes legyen az összkép.
Éveken keresztül igyekeztünk a saját fajtársainkkal megértetni, hogy felesleges a gyűlölködés… egymás mellett élhetnénk békességben is, sőt. Egymást segítve. De nem, sosem hallgattak meg minket.
Éppen ezért szöktünk meg.
Ez volt a legjobb megoldás, s talán az egyetlen is. Hiszen miért éltünk volna egy olyan helyen, ahol megvetnek minket, sőt, már-már gyűlölnek? Együtt gyűlöltek minket; míg külön elfogadtak minket a fajtársaink. De ez kevés volt. Nem erre vágytunk.
Talán ez a szerelem pont attól volt olyan édes, hogy tiltották. S mindenki tudja, hogy amit tiltanak, arra még inkább vágyik az ember, nem igaz?
Mystic Fallsban kötöttünk ki végül. Éveken keresztül éltünk békében, együtt, s a szerelem nem múlt el. Tényleg nem. Minden porcikám Kieranra vágyott, s ő sem tágított mellőlem. Megkérte a kezemet egy karácsonykor; én pedig boldogan mondtam igent. 29 évesen. Akkoriban kezdtem el gyakorolni a mágiámat is, s amint sikerült kezelnem, megállítottam a saját öregedésemet; tudtam, hogy ezt az örökkévalóságig nem csinálhatom, azonban mégis fiatal akartam maradni az én vámpírom mellett. Vele akartam élni az örökkévalóságig; talán még arra is képes lettem volna, hogy vámpírrá váljak a kedvéért, ezáltal megfosztva önmagamat a boszorkány erőmtől. Érte… érte megtettem volna.

***

Nem is tudom már, melyikünk ötlete volt; a Mystic Falls-i erdőben akartunk sátorozni, mint két átlagos ember, s élvezni a nyári este adottságait, hallgatni a tücsök ciripelést, vagy épp a madarak énekét. Vagy csak bámulni az éjszakai égboltot, a csillagokat, s azon merengni, hogy ez milyen jó lenne, ha örökké tartana.
S igen, a csillagokat bámultuk. Kieranhoz bújtam, átölelve a mellkasát egy boldog mosollyal.
- Mikor legyen az esküvő? – Kérdezte, miközben végigsimított a hajamon, majd a hátamon. Még egy csókot is nyomott a homlokomra.
- Akár most is lehetne… bármikor igent mondanék neked, Kieran – Pillantottam fel rá, fürkészve a szemeit. Mindig elvesztem a tekintetében, annyira megbabonázott. Imádtam őt. Az arcának vonásait, a sötét tincseit, az illatát… annyira… nagyon szerettem őt.
- Lehetne a jövőhéten. Addig el tudunk mindent rendezni, megszervezni, bár… - Elmosolyodott. – Nem mintha nagy vendégtáborunk lehetne ezen a jeles napon. De talán nem is baj – Újból végigsimított a hátamon, majd nyitottam a számat, hogy mondjak valamit, mikor neszt hallottam a fák felől. Egyből odapillantottam és felültem, Kierannal együtt.
- Ki van ott?! – Emeltem meg a hangomat, majd a sötétből előlépett egy alak. Felismertem őt; egy vámpír volt, még New Orleans-ból. Megijedtem, de igyekeztem nem kimutatni.
- Lám-lám, milyen romantikus kis „légyott” – Mutatott ránk szórakozottan, mire Kieran felmorrant.
- Mit akarsz itt? Marcel hűséges kiskutyája vagy, nem igaz? Tűnj el, amíg… - A vámpír félbeszakította.
- Amíg… mi? Mi lesz, Kieran? Ti vagytok bajban, nem pedig én! Nekem csupán annyi a feladatom, hogy a neveletlen, szófogadatlan egyedeket örökre elhallgattassam… legalábbis téged, Kieran, meg kell ölnöm, amennyiben nem térsz vissza velem oda, ahová tartozol. Nem emlékszel, miféle egyezséget kötöttél Marcellel? – Közelebb lépett, fenyegetőn megvillantva a vámpírfogait.
- Miről beszél, Kieran? – Ráemeltem a tekintetemet, de nem is igazán érdekelt. Felkeltem a földről és a másikra néztem.
- Semmiről – Vágta rá a vámpírom, aztán…
…pillanatokkal később egymásnak estek. Én próbáltam szétszedni őket, de végül Kieran volt az, aki félrelökött, s pontosan ezután a pillanat után szúrta le a másik vámpír őt. Egy karó a szívbe, s vége volt…
Az élet sosem tündérmese, nem igaz?
Nem emlékszem, hogy ezután mi történt pontosan. Mire magamhoz tértem, a kezem véres volt, a vámpír pedig a földön hevert, Kieran mellett, szinte széttépve. Én tettem. Megöltem azt, aki megölte a páromat… a vőlegényemet.
S akkor, azon az estén megígértem, hogy ha addig élek is; visszahozom az életbe Kierant.
Hiszen… azt ígértük egymásnak, hogy örökkön örökké együtt leszünk.
S ez egy olyan ígéret, amit soha, de soha nem törhetünk meg.
Szükségem van Kieranra. Az én egyetlen vámpíromra.
Bármi is legyen az ára… megfizetem.
Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Scarlet Bailey Lacroix
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Scarlet Bailey Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Akinek az arcát viselem :
Alexandra Park

Scarlet Bailey Lacroix Empty
TémanyitásScarlet Bailey Lacroix EmptyVas. Ápr. 28 2024, 21:23

Gratulálunk, elfogadva!
Warlock ℘ Boszorkánymester


❝A testvérek kapcsolata van olyan
bonyolult, mint egy házasság, csak még
elválni sem lehet.❝

Kedves Scarlet Bailey Lacroix!


Helló, Hugi!  Scarlet Bailey Lacroix 2092540465
Ez így jobban hangzik... főképpen, hogy a testvéredként fogadlak el. Scarlet Bailey Lacroix 3550012821  Nos igen, furán is hathat a dolog hiszen nem igazán vagyunk jóban, de ne aggódj én törődöm veled, hiszen nem véletlenül küldtem rád és a barátodra... bocsánat a vőlegényedre/férjedre az emberemet.  Scarlet Bailey Lacroix 637012668 Meg foglak találni és újra egy család leszünk... vagy nem... ez attól függ. Kérdezhetnéd, hogy mégis mitől? Majd kiderül ha összefutunk. Scarlet Bailey Lacroix 2981137954
(Scorpius felem viszont a védelmedre siet majd, hogy megóvjon mindentől, akár még saját magamtól is. Scarlet Bailey Lacroix 4129323686 )

Fantasztikus lapot firkantottál ide nekünk, még maga Kieran elvesztése is meghatott egy kicsit, miközben olvastam. Scarlet Bailey Lacroix 2896720542  Scarlet Bailey Lacroix 1657226396  Egy biztos, hogy nem tudsz sokáig menekülni, már ha menekülnél. Scarlet Bailey Lacroix 1384875406  Persze mindenre a játéktéren kerül sor. Alig várom! Scarlet Bailey Lacroix 3482202896

És ha már játéktér, akkor nem is tartalak fel, nyomás! Foglald le szépen a pofit (A szép pofit, Pandám! Scarlet Bailey Lacroix 1864693034 ) és utána vár is az a bizonyos játéktér. Üdv közöttünk! Scarlet Bailey Lacroix 3266136710  Scarlet Bailey Lacroix 3266136710  Scarlet Bailey Lacroix 3266136710




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Killian Lacroix
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Scarlet Bailey Lacroix Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
lucky talisman ➤ dreamcacher
Ez az én történetem :
Scarlet Bailey Lacroix Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Scarlet Bailey Lacroix Empty
TémanyitásScarlet Bailey Lacroix EmptyVas. Ápr. 28 2024, 21:23

The member 'Killian Lacroix' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Scarlet Bailey Lacroix L56g4Ij
Result :
Scarlet Bailey Lacroix 8XKu20a

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Scarlet Bailey Lacroix 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Scarlet Bailey Lacroix F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Scarlet Bailey Lacroix Empty
TémanyitásScarlet Bailey Lacroix Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Scarlet Bailey Lacroix Empty
 

Scarlet Bailey Lacroix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal