Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása
ÜzenetSzerző
TémanyitásAz Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása EmptySzomb. Márc. 02 2024, 14:46

Az Ötök Testvérisége nyilvántartás
Foglalt képességek és szimbólumok

A vezetõk egyedi képességei

A vezetők számára már megadott képességekről van szó, de úgy gondoltuk, hogy itt is szerepeltetnünk kell és külön feltüntetni.

Amelia Morgenstern

A saját fájdalmamat át tudom ruházni az ellenségemre, persze azért egy halálközeli élményből nem tudnék visszasétálni, mert azért valamilyen szinten még az is energiámba kerül, hogy használjam a képességemet.
Fájdalomátvitel


Castiel Doyle

Képes információkat megtudni egy tárgy, hely, vagy személy múlt- vagy jövőbéli szerepéről, történetéről azzal, hogy megérinti azt, vagy egyszerűen csak a közelében tartózkodik.
Pszichometria



Képes vagyok elhitetni az ellenféllel bármit, amit csak akarok: felerősíthetem egy félelmét azzal, hogy kivetítem elé egy illúzió segítségével, vagy épp olyan tévképzeteket táplálok a fejébe, amitől teljesen összezavarodik.
Illúziókeltés / Emlékmódosítás



Képes felszínre hozni régi sebeket, visszafordítani gyógyulási folyamatokat és még rontani is azokon.
Anti regeneráció



Szemkontaktus és érintés útján meg tudja állapítani, ki hazudik és ki mond igazat. Ehhez összpontosítás szükséges, illetve a megfelelő kérdések feltétele. Csak egy pillantás, vagy egy érintés miatt még semmi sem derül ki a számára.
Igazságszérum


A beavatottak egyedi szimbólumai

Amikor egy kiválasztott átesik a beavatási szertartáson és ezzel az Ötök Testvériségének teljes értékű tagjává válik, kap egy egyedi szimbólumot. Általában egy állati alakot, de nem kizárt az sem, hogy valaki teljesen mást kap.

Női foglaló:
Kód:
[code]<span class="foglalo">[url=PROFIL_URL]<span class="female">Karakter neve</span> ℘ [i]szimbólum[/i][/url]</span>[/code]

Férfi foglaló:
Kód:
[code]<span class="foglalo">[url=PROFIL_URL]<span class="male">Karakter neve</span> ℘ [i]szimbólum[/i][/url]</span>[/code]


Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása Empty
TémanyitásAz Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása EmptyCsüt. Május 16 2024, 17:26

Kód:
<span class="foglalo">[url=https://silhouette.hungarianforum.com/u54]<span class="female">Heather Blanchard</span> ℘ [i][url=https://image.spreadshirtmedia.com/image-server/v1/products/T1459A839PA3861PT28D1052065343W7981H10000/views/1,width=550,height=550,appearanceId=839,backgroundColor=F2F2F2/love-rune-shadowhunters-sticker.jpg]Egy fordított cirádás F betűre hasonlít[/url][/i][/url]</span>

Heather Blanchard
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Heather Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása 9549b7c61437da501668c47a7eba729d
Álomfogó fülbevaló
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
Warrior Angel
℘ ℘ ℘ :
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása Tumblr_inline_ox3u8zVjBZ1u3u0uv_250
Másik felem :
When words are too heavy
Slow down, just breathe

Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása 6480a3cbf6a06beca6bc288f4814f4ecbc34aaa3

Even though we feel broken
Sometimes love is unspoken
Akinek az arcát viselem :
Alexandra Daddario
Tartózkodási helyem :
Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása Tumblr_mil99euHsk1qdsia5o1_250
You hear my voice, you hear that sound
Like thunder
, gonna shake the ground
Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása Tumblr_inline_nqa5tbBhF81r7lo9y_250
Az álarc mögött :
Vic

Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása Empty
 

Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az Ötök Testvériségének története
» Egy Ötök vadász fegyvertára