Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Tegnap 00:31-kor


Denarius Lovelace
Szomb. Május 18 2024, 21:04


Tatia Petrova
Szomb. Május 18 2024, 01:56


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHwang Ji-Won EmptyKedd Ápr. 16 2024, 23:57

Hwang Ji-Won
Play by: Ahn Hyo-Seop




Becenév
WonWon - régen minden családtagom így szólított, most már csak édesanyám

Titulus
Bullet to the heart

Születési hely, dátum
Duluth, Georgia, 1994. április 17.

Csoport
Warlock ℘ Boszorkánymester
Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
Puma

Egyedi képesség
-
Család
A szüleim mindketten Koreából származnak, apám valamikor tizenéves korában költözött Amerikába nagyapámékkal, anyám pedig már itt is született. Nem túlzottan ragaszkodnak a hagyományaikhoz, bizonyos ünnepeket szokásuk megtartani illetve egymás között gyakran beszélünk otthon az anyanyelvükön, én azonban már inkább az angol nyelvet részesítem előnyben. Jómagam már Duluth városában nőttem fel, szüleim egy szem fiaként.
Apám ugyan boszorkány családból származik, de ő maga sosem gyakorolta a mágiát, történetet viszont hallottam tőle nem egyet. Kicsi koromtól kezdve tudtam, hogy természetfeletti lények léteznek, s emlékszem, mikor még ezt menőnek gondoltam. Ahogy idősebb lettem, apám felvilágosított az igazságról, bennem pedig valahogy szép lassan kialakult a gyűlölet ezen lények iránt. Megtudtam azt is, ő miért költözött el a családjától a lehető legmesszebb és szakított meg velük minden kapcsolatot. Nagyapám és egy kisebb koven ugyanis sötét mágiával, rituálékkal foglalatoskodott, ami szembemegy a természet rendjével. Aputól tanultam meg mindent, amit jelenleg tudok a természetfeletti világról, arról, mit jelent boszorkánynak lenni, ezenkívül pedig az átlagos élet apró-cseprő dolgairól is szívesen oktatott. Jó kapcsolatot ápolok vele, a mai napig ő az első, akit felhívok, ha szerelésben kell segítség, és néha arra gondolok, ő mit tenne egy adott helyzetben.
Anyámat nincs olyan ember, aki ne szeretné. Egy igazi tündér, aki mosoly varázsol az emberek arcára, pedig embernek született és nincs köze a mágiához. Heti szinten beszélek vele telefonon, és havonta meglátogatom őket ha időm is úgy engedi. Mindig ő volt az, aki a kicsi fiának tekintett, míg apám próbált tisztességes férfit faragni belőlem. Bármikor számíthatok rá és sokszor barátomnak is érzem, nem csak anyámnak, ha épp lazább kedvében van.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

A dzsekimet a vállamra terítve, jókedvűen, fütyörészve indulok útnak a közeli pékségbe. Már akkor eldöntöttem, hogy ma jó napom lesz, mikor az ágyban kinyitottam a szemeimet. Még az időjárás is nekem kedvez, ragyogó napsütés világítja be az utcákat, a kellemes, langyos szél pedig a hajammal játszadozik. Egy pillanatra megállok a járda közepén, behunyom a szemeimet és csak élvezem a meleget az arcomon, beszívva a fák virágainak illatát. Imádom a tavaszt, a pulcsis-pólós időt, az illatokat, az emberek arcán a mosolyt, amint kilépnek a házuk vagy lakásuk ajtaján.
Alig teszek néhány lépést a lakásomtól, a telefon a zsebemben már rezeg és rá sem kell néznem, tudom ki van a vonal másik végén.
- Szia anya! - köszönök bele azonnal és ő még bele sem szólt, én már azt is tudtam mit fog mondani.
- WonWon, ettél ma már valamit? Oda kell figyelned, hogy rendesen étkezz! - szid le, holott még választ sem adtam.
- Nem, anya. Most megyek reggeliért. Nem értem miért aggódsz, úgy néztem ki múlt héten mint aki éhezik? - nevetek. - Ne aggódj miattam, jó? Most leteszem, vigyázz magadra! Később még hívlak. - - köszönök el, mikor a gyomrom kordul egyet.
- Rendben, Ji-Won. Te is vigyázz magadra, szia kicsim! - Hallom a hangján, hogy mosolyog, s ilyenkor mindig megnyugszik egy kicsit a lelkem.
Szapora léptekkel megyek tovább, az utca végén már érzem is a frissen sült pékáruk illatát, amitől a gyomrom dob egy bukfencet és tudom, hogy most már tényleg muszáj ennem. A hasamra tett kézzel teszem meg a maradék utat, s amint belépek az üzletbe, megkönnyebbülök hogy csak két ember van előttem a sorban. Amíg várok, kiválasztom mit akarok enni és azon gondolkodom kivételesen talán kiülök a pékség előtti kis asztalok egyikéhez, nem mene közben fogyasztom el a reggelimet.
- Abból szeretnék kettőt és... abból is szintén kettőt. - mutatok a választottjaimra. - Köszönöm! - mosolygok vidáman, mint egy kisgyerek aki épp az édességboltban válogat. Megkapom a reggelit, fizetek és örülök, hogy a kiszolgáló lánynak is jó napja van ma, így nem rontotta el az enyémet se. Túl nagy lendülettel indulok kifelé, így pont nekiütközöm a vállammal a mögöttem várakozó fickóba, s ahogy elfog az a hideg, rossz érzés már tudom, hogy a napom nem a pultban álló mosolygó lány, hanem ez a fickó teszi tönkre.
- Elnézést! - motyogom inkább magam elé, minsem neki. Kezeim azonnal ökölbe szorulnak, fogaimon keresztül szívom be a levegőt, és nem sokon múlik, hogy ráolvasok egy alapvető varázslatot a vámpírra. Valahogy kijutok a levegőre, megkapaszkodom az egyik székben, s amint nem remeg már úgy a kezem, lelépek onnan. Gyűlölöm őket!

•••

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség Amennyiben a canon leírásnál nem szerepel semmiféle plusz adottság, kérjük, ezt a részt töröld ki! Ha mégis kelleni fog, mi vissza fogjuk rakni és kitöltjük!
Fõkarakter: Stefan Salvatore

Az álarc mögött: Alice


Hwang Ji-Won
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Hwang Ji-Won



163
C szint:
Kalmithil
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
bullet to the heart
℘ ℘ ℘ :
Hwang Ji-Won 44e634c3a53cbf72e379808c6309a82cbc8ff019
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Akinek az arcát viselem :
Ahn Hyo-Seop
℘ ℘ ℘ :
Hwang Ji-Won 98ba41682e1c7e12c80fe910c66ca2405f8767a3
Az álarc mögött :
Alice

Hwang Ji-Won Empty
 

Hwang Ji-Won

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal