Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: april
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done


Heather Blanchard
Tegnap 17:21-kor


Raziel
Tegnap 16:48-kor


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


Klaus Mikaelson
Vas. Május 12 2024, 13:19


Darren Fray
Vas. Május 12 2024, 13:18


Astrid Fray
Vas. Május 12 2024, 02:25


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSkyler Hastings EmptyKedd Ápr. 16 2024, 18:21

Skyler Hastings
Play by: Chloe Bennet




Becenév
Skye

Titulus
The Traitor Angel

Születési hely, dátum
New Orleans, 1992. október 10.

Csoport
Nephilim ℘ Nefilim

Rang
Beavatott vadász

Beállítottság
Biszexuális

Szimbólum
Macska

Átváltozás
Oh, ez egy igazán egyszerű kérdés, habár hagy magyaráznivalót maga után. De mégis… ha nem akarok róla bővebben beszélni, elég, ha annyit mondok: mágiára volt szükségem és mikor hallottam az Ötök testvériségéről néhány éve, avagy a beavatott szekcióról, nem gondolkodtam sokat. Mivel megvannak a magam célja, ezért hajlandó voltam még vadásszá is válni ahhoz, hogy megkapjam azt az erőt, amivel tovább léphetek az általam követett ösvényen.
Család
Ha az átváltozásról szóló kérdés egyszerű, akkor ez kicsit nevetséges. Mármint, tényleg az. Tudom, hogy van családom, sőt, volt egy testvérem is, mégsem emlékszem rájuk. Az arcukra. De még a hangjukra sem emlékszem és ez… ez borzalmas érzés. Viszont, minden közös emlékem megmaradt velük, pusztán az arcuk helyett amolyan fantom képek jelennek meg. Nem tudom, mi történt velem. Nem tudom, mikor veszítettem el az emlékeimet ilyen módon róluk és azt sem tudom, visszakaphatom-e őket valaha. Habár Astrid sok rosszat tett velem gyerekkorunkban, nos… azt hiszem, pont ezek miatt lenne jó tudni, hogy hogyan is néz ki. A szüleim mondjuk úgy tudom, halottak. De manapság már semmiben sem lehetek egészen biztos, nem igaz?
Oh, amúgy igen. A boszorkány mágiára azért volt elsősorban szükségem, hogy kiderítsem és helyrehozzam a múltam, azaz a fejem. De az is lehet, hogy simán az agyam törölte az arcokat az elmémből, vagy szimplán őrült vagyok…? Útközben majd… úgyis kiderül ez.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Mikor sorsfordító pillanathoz érsz az életedben, hajlamos vagy visszatáncolni. De mi van, akkor, ha már nem lehet? Hiába félsz, hiába menekülnél el, már késő; hiszen itt állsz a változás küszöbén. Ha elfutnál, azzal örökre megpecsételed a sorsod és elesel attól a lehetőségtől, amit egészen idáig hajkurásztál. Aztán, pont ebből kifolyólag megnyugszol és hagyod, hogy menjen minden úgy, ahogyan kell. A változás elkezdődik, majd szép lassan be is áll, felvéve ezzel az új jelen képét, szorosan magához karolva Téged.
Így éreztem magam, mikor az öt vezető körülvett engem és elkezdték a beavatási szertartást. Minden annyira mesébe illő volt, minden annyira mágikus és csodálatos, hogy szinte el sem hittem, hogy velem történik. Egyikük sem kérdezett a céljaimról, vagy hogy miért akarok csatlakozni, egyszerűen úgy ítélték meg, kellenek a tagok a szervezetükbe és mindenkit örömmel látnak. Vagy, igazából fogalmam sincs, mit gondolhattak. Figyeltem, ahogy megvágják a kezüket. Lassan néztem végig minden egyes vezetőn. Mindannyian eltökéltnek látszottak és határozottnak, kivéve az egyik srácot. Ő, mintha nem adta volna bele teljesen a szívét-lelkét ebbe az egészbe. Tekintetem viszont nem rajta időzött el, hanem egy ballonkabátos egyénen. Ő valamiért vonzotta a tekintetemet, a kisugárzása maga. Nyeltem egy nagyot, mikor végül odaértek mindannyian hozzám és a kehelyhez. Belecsepegtették a vérüket lassan, én pedig a kelyhet figyeltem, egészen addig, amíg a ballonkabátos úriember rám nem emelte a tekintetét várakozón. Arra várt, hogy elmondjam az esküt, amit előzetesen ismertettek velem. Esküt fogadtam az Ötök testvériségének, s hűséget is, azt, hogy kitartok a szervezet elvei mellett és a társaim érdekeit fogom mindig szem elé helyezni és a többi. Ezután a férfi, mint később megtudtam: Zack, megragadta a kezem, hogy megvágja a kardjával. Felszisszentem és próbáltam elhúzni tőle, de ő csak erősebben fogott, amíg a kehelybe nem csöpögött a vérem. S ezután kicsit homályos, hogy mi is történt. Fényrobbanást érzékeltem, nem láttam semmit, viszont éreztem, hogy valamiféle erő belém áramlik. Aztán fájdalmat éreztem, mintha a karomra, sőt, bőrömbe vésődött volna valami. Végül összeestem.
Mikor magamhoz tértem, már egy szobában voltam és az egyik lány, mármint az egyik vezető ült mellettem. Larissa, azt hiszem. Megvárta, míg magamhoz térek, aztán elmagyarázott néhány dolgot és egy mosollyal távozott. Ekkor ültem fel az ágyon, majd húztam fel lassan a karomon a ruhát. A szimbólummal találtam szembe magam, egy macskával, ami visszavonhatatlanul hozzákapcsolt az ötökhöz.

Az öt vezető közül azt hiszem, egyikükhöz sem kerültem túlságosan közel. Illetve, csakis egyikükhöz... Eleinte csak az hajtott, hogy megismerjem a mágiámat, használni tudjam és minél közelebb kerüljek a múltam sötét fantomjaihoz – de folyton kudarcot vallottam. Hiába nyálaztam át a sok mágiáról szóló könyvet, a megoldást nem találtam meg. S mindezeken felül… a harcban is kezdőnek számítottam. Egy részem úgy érezte, az öt vezető már réges-rég megbánta, hogy egy ilyen kezdő idiótát bevettek a társaságba. Bár ezt soha, egyikük sem mondta ki, csak néha, a lenéző pillantásokból hittem ezt.
Főként, ami Electrát illeti. Tudtam, hogy ő már sokkal régebb óta vadász, mint a többi vezető, s talán pont ebből kifolyólag, hidegebb, ridegebb, s távolságtartóbb is volt, mint a többiek. Hozzá példának okáért nem szívesen mentem volna segítségért, vagy ilyesmi, mert ahogy ránéz az emberre… hát, inkább megyek önként a halálba, köszönöm.
Reagan a megközelíthetetlenség mintaképe volt. Habár vonzott, hogy ismerjem őt, hogy közelebb jussak hozzá, de a falai általában akadályt állítottak elém. Ha tanított is egy-két dolgot, az csakis azért volt, mert ez a „kötelessége”. Szóval, ha tehettem, őt sem háborgattam nagyon, miután többször rájöttem, hogy nem én leszek az, aki lebontja a falait.
Castiel… oh, hát, nem tudom, ki hogy van vele, de nála még én is eltökéltebbnek éreztem magam mindig, mármint, a vadászat kapcsán, holott engem nem ez motivált elsősorban, hanem a mágia. Alapvetően kedves és rendes srácnak tűnik, s az is, de látszik rajta, hogy nem élete vágya gyilkolni, még ha a gonosz természetfelettiekről is van szó.
Aztán, ki van még? Larissa. A nő, akiből süt a kedvesség és a határozottság egyaránt. Néha azon gondolkozom, hogy hogy nézhet ki egyik pillanatban egy törékeny virágszálnak, míg a másikban nekiront egy vámpírnak és le is győzi azt… …az ilyen kettősséget tanítani kellene.
S a végére hagytam Zacket, aki már az első pillanatban felhívta magára a figyelmemet. Nem tudom, miért, csak… kíváncsivá tett és elérte, hogy a közelébe akarjak férkőzni. Az idők során a példaképemmé is vált a harcstílusa kapcsán, vagy a mágia tudása által. Szóval igen, felnéztem rá. Egyszer megkértem, hogy tanítson és ő vonakodva bár, de belement. Sok időt töltöttünk együtt, mondhatni, rengeteget. Mintha kezdett volna kialakulni kettőnk közt valami… különleges.
De ezt, mintha egy nap teljesen elvágták volna.
A lavina megállíthatatlan volt, ugyanis hamar a feje tetejére állt minden.

Meghalt.

De a körülmények még most is tisztázatlanok. Én magam az ötöket okolom miatta, hiszen ott volt az a nyamvadt eskü! Nem hagyhatták volna magára őt. Nem, nem és nem! Mégis megtették és elveszítettük őt… pedig azt hittem, nála erősebb vezető nincs is, s mégis, oly könnyedén hullt el, mint ősszel a falevél leesik a fáról.
Mondhatom, hogy a céljaim közé befurakodott egy új, ugye? Igen. Méghozzá kideríteni, mi történt pontosan és miért kellett meghalnia Zacknek. Ennyit megérdemel… hogy az igazság kiderüljön és felelősségre legyen vonva az, aki tette. Hiszen tudom, hogy ez az egész nem történt véletlenül. Egyszerűen… érzem.

S most itt ez az új vezető, aki Zack helyére lépett csak úgy, spontán, mintha megérdemelné. Idegesít. Isaac Lestrange egyenesen idegesít, mert nem neki kellene itt lennie. Idióta Raziel kard. Hiába ötök testvérisége ennek az egésznek a neve… a testvéreket nem cseréli le az ember, hát nem?!
Szóval, Isaac, bocs, de sosem leszel a vezetőm. Nekem nem. S ha van esze még itt rajtam kívül bárkinek, akkor más sem fog elfogadni téged.

Haragos vagyok, dühös, sőt, bosszús.

Zack nem ezt érdemelte.
Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Skyler Hastings
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Skyler Hastings Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
unlucky talisman: water turtle
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
Lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Skyler Hastings Empty
TémanyitásSkyler Hastings EmptyVas. Ápr. 28 2024, 16:54

Gratulálunk, elfogadva!
Nephilim ℘ Nefilim


❝Reménykedni valamiben,
majd elveszíteni, az jobban fáj, mintha
semmit sem reméltél volna.❝

Kedves Skyler Hastings!


Vagy írtam volna, hogy Drága Skye? Skyler Hastings 1384875406
Talán ez a megszólítás lett volna a legmegfelelőbb. A lelkem mélyén örülök, hogy csatlakoztál az Ötök Testvériségéhez. Skyler Hastings 2866922607  Tudom, nem igazán mutattam ki az érzéseimet... konkrétan semmiről... de hidd el, ha van olyan személy, aki képes azokat a bizonyos falakat lerombolni, az csakis... Te vagy. Kitartást hozzá. Skyler Hastings 2092540465  Skyler Hastings 1935612345  (Persze, egész jó úton haladsz, főleg, hogy már együtt vagyunk, igaz jelenleg titokban. Skyler Hastings 2779806821 )

Mindenesetre, tökéletes lett az ET, főleg, ahogyan részletes leírást kapunk a beavatási szertartásról.  Skyler Hastings 2896720542 Ez a része tetszett a legjobban. Skyler Hastings 1864693034  (Nem mintha nem lettem volna ott, hehe. Skyler Hastings 1323472421 )
A Zack-es rész viszont... khm... inkább jobb, ha homályba vész. Nem kell tudnia senkinek sem, hogy mi történt valójában. Skyler Hastings 3482202896  (Elég, ha a másik felem tervez bosszút magam ellen: Figyelem skizó veszély! Skyler Hastings 2588005421 )

Hagylak is tovább robogni, sipirc foglalózni és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Skyler Hastings 3266136710  Skyler Hastings 3266136710  Skyler Hastings 3266136710




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Reagan Blair
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton

Skyler Hastings Empty
TémanyitásSkyler Hastings EmptyVas. Ápr. 28 2024, 16:54

The member 'Reagan Blair' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Skyler Hastings L56g4Ij
Result :
Skyler Hastings YnwEZ55

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Skyler Hastings 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Skyler Hastings F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Skyler Hastings Empty
TémanyitásSkyler Hastings Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Skyler Hastings Empty
 

Skyler Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal