Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Tegnap 00:31-kor


Denarius Lovelace
Szomb. Május 18 2024, 21:04


Tatia Petrova
Szomb. Május 18 2024, 01:56


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásConrad Ambrose EmptyKedd Ápr. 16 2024, 18:39

Conrad Ambrose
Play by:  Jordan Fisher




Becenév
Con, Cody - de leginkább sehogy sem becéznek, valahogy egyik sem hangzik olyan jól, mint a teljes nevem.

Titulus
Spiritual Compass

Születési hely, dátum
Richmond, 1992. december 6.

Csoport
Nephiel ℘ Áldott

Rang
Áldott

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Embernek születtem. Legalábbis ebben a hitben voltam egészen tizenéves koromig, mikor is szembesültem az erőmmel. A mágiával, ami bennem van. Nem tudom, hogyan vagy miért került belém ez, de azt tudom, hogy küldetésem van. Meg kell ölnöm vagy jó útra térítenem egy félvért. Már találkoztam vele, de úgy tűnik, hogy őt nem tudnám jó útra téríteni. Meg kellene ölnöm, de... fogalmam sincs, képes lennék-e ártani neki. Mi van, ha nem teszem meg?
Család
Vannak szüleim és egy nővérem, meg két bátyám. Egy átlagos család vagyunk. A bátyáim rendszerint szívattak, mikor kisebbek voltunk, a nővérem állandóan óvott, de volt időszak, mikor ő is beszállt piszkálódni... mégis csak én voltam a legkisebb. Teszem hozzá, elég szemtelen gyerek voltam, szóval megérdemeltem az esetleges szívatásokat.
De a családomba hosszú évek óta egy különleges lány is beletartozik: Kendra Reiss. A legszebb, legaranyosabb, legokosabb lány, akit valaha is ismertem. Imádom őt!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

2019. december 24.

Megkértem a kezed


Amikor valaki a megfelelő emberrel találkozik, érzi. Én legalábbis éreztem, amikor találkoztam veled, Kendra. Rád néztem és butaság vagy túl nyálas, de láttam veled a jövőmet. Láttam magunkat az esküvőn, láttam magunkat beköltözni az első közös otthonunkba, láttam, hogyan nevelünk gyerekeket. Tudom, nevess ki! De tényleg láttam. Talán őrültség volt az egész, talán csak… egészen egyszerűen ez maga a szerelem. Minket egymásnak teremtettek, és ebben soha sem kételkedtem. Soha. Hét év alatt egyszer sem bizonytalanodtam el, és ezért a barátaim sokszor húzták is az agyam. Azt gondolták, lemaradok az életről, ha egy lánynál máris megállapodok. Szerintem ők azok, akik mellett az élet elrohan, ha egyik lány ágyából a másikba másznak be. Nem élhetik át azt, amit én Veled. Nem kelhetnek minden nap ugyan az mellett a nő mellett, akit szeretnek. Aki viszont szereti őket. Aki mindent megad, amire csak vágyhat az ember.
Megkértem a kezed és nem bántam meg. El akarlak venni, Kendra!
Szeretlek.

2020. december 2.

El kellett utaznom


Nevetséges. Sosem akartam titkolózni előtted, elhiszed ezt nekem? Sosem, de valahogy, mikor rádöbbentem tizenévesen, miféle erőm van, a szüleim azt tanácsolták, senkinek se mondjam el. Még neked sem. De ez azt hiszem, oltári nagy őrültség volt. Tudnod kéne, hogy valami mágikus kiválasztott vagyok, akinek meg kéne ölnie valakit.
Ha tudnád, csalódott lennél vagy hősnek tartanál?
Szívesebben lennék veled, minthogy azt a félvért üldözzem, aki ráadásul gonosz és mindennek tetejében lány, aki próbálja az agyamat is húzni és elérni, hogy megcsaljalak.
De hidd el, sosem tennék ilyet.
Habár honnan is tudhatnád, mikor semmit sem mondtam neked, hová megyek. Sajnálom.
Szeretlek.

2020. december 24.

Úton vagyok haza hozzád


Heloise elmenekült. Igen, így hívják azt a lányt, akiről amúgy nem is tudsz. Még mindig bosszant, hogy nem mondhattam el, ki vagyok. Vagyis azt, hogy mi. De még az esküvő előtt beszélni fogok róla neked. Még nem tudom, hogyan. Tényleg nem. De muszáj, igaz? Hiszen hogyan vághatnánk bele a házasságba úgy, hogy máris hazugságokra épülünk? Nem szabad. Nem tehetem ezt egyikünkkel sem. Meg aztán a lelkiismeretem sem hagyna nyugodni. Sokkal korábban el kellett volna mondanom.
Nemsokára otthon vagyok. Már csak néhány óra. Veled akarom ünnepelni a születésnapodat, ajándékot is vettem! Remélem, tetszeni fog.
Szeretlek.



- részletek Conrad naplójából -
Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Conrad Ambrose
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Conrad Ambrose



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
spiritual • compass
Másik felem :
back • to • you
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
jordan • fisher
Tartózkodási helyem :
new • orleans
Az álarc mögött :
eliffe

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose EmptyKedd Ápr. 23 2024, 07:00

Gratulálunk, elfogadva!
Nephiel ℘ Áldott


❝You've been on my mind girl like a drug
Heaven help a fool who falls in love❝

Kedves Conrad!

Megpróbáltalak kikerülni, de nem ment, drága Conrad! Conrad Ambrose 2741474802
El kell fogadnom. Ugye tudod, hogy miért olyan kínos ez? Ja, nem. Hoppá. Khm, akkor nem is lövöm le a poént, hagyom, hogy Kandra tegye meg, csak bekészítem a popcornt.  Conrad Ambrose 2092540465  Ne haragudj. Megpróbálok kevésbé cinikus lenni, de mindig mókás látni, hogy tökéletesnek tűnő párocskák miként szúrják el az életüket, a kapcsolataikról nem is beszélve! Pedig olyan jól indult ez a sztori! De remélem, megnyugvást találtok abban, hogy mindkettőtöknek vannak titkai! Az általában segít továbblépni és megbocsátani, meg ilyesmik. Hajrá, hajrá!  Conrad Ambrose 2707909515  
Katherine-t és Mia visszhangját félretéve: csak vicceltem, nem akartalak kikerülni, szimplán vak vagyok!   Conrad Ambrose 617813365  Nagyon cuki, hogy így a szívedhez nőtt ez a karakter és a páros! Bár távol állnak tőlem a cuki plotok, még én is elismerem, hogy Conradékban van egy csomó lehetőség, ami csak arra vár, hogy együtt kiaknázzátok őket. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hova tart ez a sztori, főleg, mivel az apokalipszis csúnyán közbeszólt.  Conrad Ambrose 1657226396  Tipikus, hogy ilyen helyzetekbe is mindig a jó emberek keverednek, duh. Úgy értem, már tényleg nem sok hiányzott a heppiendhez, nem?  Conrad Ambrose 1895182457
Kíváncsi lettem volna, hogy az elmúlt időszakban mi minden történt még vele, velük, de tudom, hogy hamarosan erre is választ kapunk, szóval nem nyaggatlak tovább értelmetlen locsogással, utadra engedlek!  Conrad Ambrose 4129323686
Amúúúgy ejthetnénk egy szót arról még így zárásképpen, hogy milyen menő már, hogy egy modern fiúka is naplót vezet? Imádom!   Conrad Ambrose 61876957  



Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Katherine Pierce
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
Hell

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose EmptyKedd Ápr. 23 2024, 07:00

The member 'Katherine Pierce' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Conrad Ambrose L56g4Ij
Result :
Conrad Ambrose 9ssIcgH

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Conrad Ambrose 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Conrad Ambrose F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Conrad Ambrose Empty
 

Conrad Ambrose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal