Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Jefferson Schilling
Ma 01:27-kor


Eric Dumas
Tegnap 00:31-kor


Denarius Lovelace
Szomb. Május 18 2024, 21:04


Tatia Petrova
Szomb. Május 18 2024, 01:56


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLiezel Z. Laclaire EmptyKedd Ápr. 16 2024, 18:53

Liezel Zoey Laclaire
Play by: Emeraude Toubia




Becenév
Liz, Izzy, Hecate (Hesperusnak)

Titulus
Shadowhunter

Születési hely, dátum
New York, 1993. július 10.

Csoport
Nephilim ℘ Nefilim

Rang
Beavatott vadász

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Több éve már, hogy beavatottá változtam - már ha ez átváltozásnak számít. Számomra igen, hisz halandóból mágiát birtokló lettem. Nem boszorkány, hanem annál talán több... vagy tisztább. Azt hiszem.
De ahol fény van, ott sötétség is. Jó ideje már, hogy megkörnyékezett egy démon: Hesperus.
Alkuba bocsátkoztam vele. Electra halála nagy port kavart az Ötök Testvériségénél: tudtam, hogy nélküle szét fogunk hullni. Megkértem hát a démont, hogy hozza vissza az életbe. Hesperus cserét ajánlott. Meghalok, hogy hűséges démonná váljak az oldalán és Electra visszatérhet az életbe. Úgy gondoltam, nem olyan nagy ár ez azért, hogy a vezetők újra egyesüljenek... megtettem volna ezt az áldozatot. De aztán Denarius megzavart minket. Továbbra is halandó vagyok hát, illetve nephilim, és sosem váltam démonná, cserébe elveszítettem azt, akit a legjobban szerettem: Denariust.
Család
Mesélj a családodról!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Electra N. Thunderlight meghalt. Hideg volt és merész, bátor, sőt vakmerő vadász. A legtöbben felnéztünk rá – és meghalt. Sokfélét pletykáltak a testvériségnél. Skye hibája. A démonok játszmája. Egy boszorkány társaság bosszúja. És még sok mást. Senki sem tudott igazságot tenni, de arról is pletykáltak, hogy a vezetők előkerítették Skylert és pengeélre állították. Azt viszont nem tudom, annak mi lett a vége, hiszen Skye és Blair túlságosan közel álltak egymáshoz. De a kötelékük megtört. Nem irigyeltem őket, akármi is volt az igazság.
De az teljesen egyértelmű volt, hogy Electra halála nem tett jót a testvériségnek. Sokat gondolkodtam, mit tehetnék én egymagam: igen, csak én. Nem akartam Denariust bevonni ebbe az agyalásba. Nem rántottam volna magammal, bármire is jutok. Szerettem őt, de egy kicsit olyan voltam, mint Electra: a vadászat, a gonoszok eltakarítása valahogy egy hangyányit előrébb volt még nála is.
Épp ezért esett úgy, hogy majdnem odavesztem. A démonok az emberek kétségbeeséséből, fájdalmából, negatív érzéseiből táplálkoznak, nem igaz? Pontosan ezzel vonzottam oda magamhoz a démont. Akaratom ellenére.
- Lám-lám… mi nyomja a lelked? – Jelent meg előttem hirtelen. A város egyik elhagyatottabb részén sétáltam ekkor, de hamar megtorpantam. Az aurájából rájöttem, hogy egy démonnal állok szemben.
- Biztos vagyok benne, hogy pontosan tudod, mi bánt – Kardot rántottam, ami fényesen izzott fel. De nem olyan fényesen, mint mikor még Öt vezetőnk volt. – Electra a ti hibátokból halt meg, igaz? – Vetettem oda neki a kérdést, de úgy tűnt, nem tudja, miről beszélek.
- Tudod, minden nap meghalnak emberek. – Jogos volt. Ha démonok is végeztek a vezetővel, nem lehettem biztos abban, hogy pont neki köze volt hozzá. – Mit szeretnél, hm? – Érezte a kétségbeesésem, azt hiszem. Máskülönben nem jutott volna el ehhez a kérdéshez, pláne nem ilyen hamar.
- Gondolom még egy démon sem képes arra, hogy visszahozzon egy halottat… igaz? – A kardot továbbra sem engedtem le. Kérdőn néztem a démonra.
- Gyakorlatilag bármi megoldható, ha elég ügyesek vagyunk – Felvontam a szemöldökömet erre a válaszra. Arra nem figyeltem viszont, hogy nem fogalmaztam elég pontosan. – Ajánlok neked egy cserét. – Az ujjával lökte félre a kardom pengéjét. Megégette kissé, de nem foglalkozott vele. – A nevem Hesperus – Leengedtem a kardomat.
- Én Liezel vagyok – Mondtam. Aztán figyelni kezdtem őt.
- Ha a hűséges démonommá válsz, visszakaphatod a barátodat. – Meglepődtem és ezzel egy időben fel is nevettem.
- Hesperus, ugye? Úgy tudtam, az alku úgy köttetik, hogy most megkapom, amit kérek és a halálom napján fizetek érte a lelkemmel… vagy felülíródtak a játékszabályok? – Újból rászegeztem a kardot.
- Mivel egy halottról van szó, így ez elég korrekt, lásd be – Mintha kezdte volna elveszíteni a türelmét.

Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Liezel Z. Laclaire
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Liezel Z. Laclaire



163
C szint:
Kalmithil
Liezel Z. Laclaire Tumblr_pvl8glJCBL1w7yrm4o2_400
☽✧ talisman ✧☾
Ez az én történetem :
╔═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╗
Is anybody out there?
Can you lead me to the light
Is anybody out there?
Tell me it'll all be alright
Liezel Z. Laclaire Tumblr_ovikx4e2f91qan42po3_400

╚═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╝
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
☽✧ shadowhunter ✧☾
Másik felem :
╔═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╗
Is it fair, or is it fate?
No one knows
The stars choose their lovers
Save my soul
Liezel Z. Laclaire A2916dca1f7f89a0a50ea7aea022a398beec3160r1-268-160_hq

╚═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╝
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
╔═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╗
We live in shadows
We live where darkness hides
We'll go where no one goes
We won't give up this fight


╚═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╝
Akinek az arcát viselem :
☽✧ emeraude toubia ✧☾
Tartózkodási helyem :
☽✧ denver ✧☾
℘ ℘ ℘ :
╔═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╗
Such a violent game wе play
Like fire dancing in the rain
'Causе I can't be somebody else for you
Liezel Z. Laclaire Tumblr_ovm9hfjDy51rc0x8uo8_r1_400

╚═══*.·:·.☽✧ ✦ ✧☾.·:·.*═══╝
Az álarc mögött :
☽✧ sweet panda ✦ eliffe ✧☾

Liezel Z. Laclaire Empty
 

Liezel Z. Laclaire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hecate