Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásBaek Da-Hye EmptySzer. Ápr. 17 2024, 02:28

Baek Da-Hye
Play by: Kim Yoo-Jung




Becenév
Miss Baek, Daye

Titulus
The Rich Bitch
Hanji Harmony Collection örököse

Születési hely, dátum
Seoul, Dél-Korea, 1999. 12. 30.

Csoport

Human ℘ Ember

Rang
-

Beállítottság
Hetero

Átváltozás
Embernek született, egyelőre az is maradt.
Család
Tipikus hercegnő, aki ezüstkanállal a szájában született, köszönhetően a szülei és nagyszülei sikeres vállalatának, a Hanji Harmony Collectionnek. A cég már az elmúlt harminc évben jelen volt Koreában, s az eltelt idő alatt kiharcolta magának a megérdemelt hírnevét. Olyan ékszercsalád, amely a hagyományos koreai hanji papírt modern dizájnba foglalja. Mindegyik darab finom, üvegbe vagy gyantába zárt hanji mintákat tartalmazhat, amelyek az örökség és a kortárs stílus keverékét kínálják. Egyedisége miatt a Baek család hamar megtalálta a vásárlóközösséget, így tettek szert a mostanra is csak növekvő vagyonukra.

S ugyan Daye minden fiatal lány álmát élte a Baek birtokán, egy valami mégis hiányzott az életéből. A valódi szeretet. A szülei túl elfoglaltak voltak a céggel foglalatos meetingekkel, tervekkel és utazásokkal. Hiszen ők voltak a vállalat arcai, ezért minden fontos rendezvényen ott kellett lenniük, ahol tovább reklámozhatták a Hanji Harmony-t. Ezzel viszont hátrahagyták egyetlen örökösüket, Daye-t. A lányt bébiszitterek és különféle dadák, komornyikok sokasága nevelte, akiknek egyáltalán nem volt könnyű dolguk vele. Az anyja és apja hiánya miatt roppant válogatós volt, s senkinek az oldalán nem tudott nyugodt maradni. Éjjeleket virrasztott át különféle düh- és hisztirohamok társaságában. Nem volt csoda hát, ha az alkalmazottak nem húzták sokáig a Baek villájában. Mindenki sorra hullott el. Volt akit a lány lekezelő viselkedése űzött el, s volt, aki csak megelégelte a kevés fizetést a megterhelő munka miatt. Da-Hye viszont nem volt kedves egyikőjükkel sem. Neki a szüleire volt szüksége, ám hosszú évek múltán sem kapta meg soha, amit akart.

A mai világban az anyja már nincs az élők soraiban. Pár évvel ezelőtt egy neves betegség ragadta el a családtól, s habár a pénz sosem volt kérdés számukra, a kezelések mégis feleslegesnek bizonyultak. Da-Hye viszont ahelyett, hogy sírt volna az anyja nyitott koporsója előtt, csak rezzenéstelen arccal meredt le a falfehér arcra. Nem ismerte a nőt, aki a koporsóban feküdt. Azt a nőt, aki valaha életet adott neki. A család fogalma kikopott már az elméjéből, helyére pedig ambiciózus, érzelemmentes tervek költöztek. Csak egy tényező számított csupán, melyet a Baek háztól még elvehetett. Ő volt a következő örökös. S már csakis arra várt, hogy az apja is kövesse anyját, ő pedig elfoglalhassa méltó helyét a "trónon".
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

- Ruei! - sikította torkaszakadtából. Hangja megzengette a seoul-i penthouse falait, amint ő az erkélyajtófélfába kapaszkodva meredt a tetőtéri medence túlsó végébe. Nem látta pontosan ki állt jegyesével szemben, ám abban biztos volt, hogy ő nem engedte be az otthonukba. Ami viszont jobban kétségbeejtette, az a jegyese állapota volt. Miért térdelt az ismeretlen férfi előtt? - Ruei! Válaszolj, ha hozzád beszélek! Ki ez az ember? - láthatóan fogalma sem volt arról mit zavart meg, pedig a válaszok közelebb voltak hozzá, mint ő azt gondolta volna. Ebben a világban a sors gyakran fonódott össze a sötét erőkkel, s aznap este egy ehhez hasonló jelenség köszöntött be élete ajtaján.

⦿⦿⦿

Ismerős látvány fogadja Kim Ruei temetésén. Emlékszik még arra a napra, amikor anyját kellett a föld alá temetni. Most sem hullajtott könnycseppeket, sem hálálkodott azoknak az embereknek, akik eljöttek a férfi emlékét megőrizni. Ruei valóban karizmatikus fiatalember volt és a családjaik egyesítésével valóban még többet kaszálhattak volna Seoulban. Az, hogy a siker és a hatalom megszállotja volt, csak még inkább elősegítette volna Da-Hye terveit a jövőre nézve. Elképzelte már, hogy a Hanji Harmony fejeként ül az irodaasztal mögött, ameddig Ruei a teendők köreit futkossa. Mert hiába volt a férfi önálló és erős, Da-Hye őt is könnyen az ujjai köré csavarta. Most viszont ugrott az adu ásza. Valaki gondoskodott arról, hogy a férfi ne lehessen Da-Hye jövőképének tagja, így tervei apja ellen pihenőszakaszra ítéltettek.
Továbbra sem gyászolt. Egyedül az elképzeléseit temette önmagában. Egyre különösebbnek kezdte el tartani Ruei halálának estéjét. Mindig is úgy érezte, hogy a Halál már születésétől fogva a sarkában jár. Hiába volt a Baek család legfiatalabb sarja és hiába építettek fel egy vállalkozást, ami híres volt a gazdagságáról és befolyásáról, amikor mindez a hatalom semmisnek tűnt az idegen alak láttán, aki kedve szerint vette el Ruei életét. Az lett volna a sarkában járó Halál? A kaszás, aki az elmúlt évek szörnyűségeit akarta behajtani rajta, de aztán mellélőtt? Da-Hye mindig is kényes és önző volt, sosem érezte igazán a családi köteléket, az emberi, egészséges kapcsolatok súlyát. A fényűző életmód és a társadalmi elvárások árnyékában nőtt fel, ahol minden a látszat és a hatalom körül forgott. Nem érdekelte kin tapos át, ameddig a céljai bombabiztosak voltak. A karma utolérte volna és most félnie kellene az életéért? Nem mintha bármitől is oka lett volna félni. Ha kellett, a Halál arcába is nevetett.

⦿⦿⦿

Eltelt pár hónap Ruei temetése óta, ő mégis számtalanszor álmodott jegyesének gyilkosával. Az ismeretlen arctalanul bukkant fel álmai között, még akkor is, ha nem volt releváns azzal az ominózus éjszakával. Még ha Da-Hye legédesebb, legsikeresebb álmait is élte át, Ő ott volt mellette. Kezeit könnyedén csúsztatta a lány torka köré, s mire ő bármit is tudott volna tenni, a rémálom ismét hideg verejtékkel ébreszti fel hajnalok hajnalán. Ujjait a férfi által érintett helyeken futtatta át. Oly' valósnak tűnt megint, mintha itt lett volna vele a szobában és az ébersége pillanatáig valóban meg akarta volna fojtani. Volt valami abban az alakban, amit meg akart fejteni. Ha valóban ő volt a "Halál", akkor jobb szerette volna, ha elvégzi a dolgát, ahelyett, hogy az álmait zúzza szét nap, mint nap. Ha pedig nem ő volt az életek leszámolója, akkor tudni akarta mit keresett ott aznap éjjel és mégis miért gyilkolta meg Ruei-t, egy fontos szerepet játszó sakkbábuját.
Az éjszaka csendje és álmai nyugtalansága miatt nem tudta ismét lehunyni szemeit. Hiába forgolódott, hiába vette be az altatópirulákat, egyszerűen nem ment neki az alvás. Ehelyett az erkélyen elnyúló medence szélére telepedett le. Pontosan arra a pontra, ahol megtörtént a gyilkosság. Tiszta ölés volt. Da-Hye egyetlen vércseppet sem fedezett fel a medencét övező fehér kövezeten. Újonnan még azzal a gondolattal is eljátszott, hogy Ruei-t talán ténylegesen halálra rémítették.
Tekintetét a tetőtért körbe ölelő kerítéssorra emelte, majd új találgatások születtek meg fejében. Nem emlékezett pontosan miként lécelt le a gyilkos. Túl magasan voltak. Ha átugrotta volna azt a kerítést, akkor biztosan szörnyet halt volna a becsapódáskor. Az egyetlen kiutat viszont Da-Hye gátolta aznap... Akkor mégis hogy tűnt el szemei elől olyan könnyen? Mintha csak egy pislogás elég lett volna ahhoz, hogy a gyilkos menekülőútjára térjen. A kérdések halmaza egyre inkább csak nőtt, s Da-Hye is azon kapta magát, hogy többet aggódik egy ismeretlen férfi holléte után, mintsem a saját nagyratörő céljaiért.

⦿⦿⦿

Nem így tervezte. Ó! Abszolút nem volt kedve kitérőket tenni, mialatt azon is foglalatoskodhatott volna, miként beszélje rá apját a pozíciója lemondásáról. Mert a férfi meghalni még nem akart.
Kelletlen fintorral és egy-két hisztérikus csapkodással szállt ki a kocsijából. Újra beutazta Seoul minden pontját, hogy problémás alakok után kutasson, de nem talált másokat, csak hajléktalanok és prostik tucatjait az éjszakában. Talán tényleg jobban járna, ha pénzt fektetne bele valami magánnyomozóba, mert a rendőrség aztán sokat szeret ülni Ruei gyilkosának lapja felett, ő maga pedig alkalmatlan volt a feladatra egymagában. Azt sem értette igazán miért merészelt egyedül nekivágni a nyomozásnak, ám egy idő után azon kapta magát, hogy görcsösen próbál kapaszkodni a férfi emlékébe. Megmagyarázhatatlan okokból, persze... Vagy talán csak azért az érzésért epekedett, amit akkor érzett? A halál félelmét?
Fõkarakter: Baek Da-Hye

Az álarc mögött: Lyndriana


Baek Da-Hye
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Baek Da-Hye



163
C szint:
Kalmithil
Baek Da-Hye Ffc857577e32a928ee1e8942dab319f11f3ceec7
Angyalszárny

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
The Rich Bitch
Másik felem :
Fake things are always sweeter.
Baek Da-Hye Fd6416c612988bda3b975d10003b94445a9276ba
Salvation, love, happiness, and whatnot. Sweet things are bad for you.
Baek Da-Hye F6f06deca85df04d99b94155ae027551a8d9a71e
Do you know what’s the worst of all? Happiness .
Akinek az arcát viselem :
✝ Kim Yoo-Jung ✝
Az álarc mögött :
Lyndriana

Baek Da-Hye Empty
TémanyitásBaek Da-Hye EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 18:45

Gratulálunk, elfogadva!
Human ℘ Ember


❝Tell me the truth❝

Drága Baek Da-Hye!

Az első találkozásunkról nem is tudok - de azt hiszem, ez jelen pillanatban annyira nem is fontos.  Baek Da-Hye 2779806821 Egy alku árát mentem behajtani aznap éjjel és fogalmam sem volt róla, lát-e engem bárki... mondhatnám, hogy lebuktam, drága Da-Hye! De ez akkor lenne igaz, ha el is kaptál volna. A vőlegényed halott és semmi sem hozhatja vissza. Nem, még alkuval sem vagyok képes őt visszahozni! (Noha a saját életemért cserébe talán lenne kiskapu, de élni akarok.) Nem tudom, egyáltalán akarnád-e... Jéghercegnő.  Baek Da-Hye 4072675961
Userhez szólván: imádlak - és minden egyes sort is, amit elénk tártál! Baek Da-Hye 2896720542  Baek Da-Hye 617813365 Odáig vagyok és vissza, ez nem titok! Ahogyan az sem, hogy a My Demon mindkettőnket levett a lábáról. Nem hiába született meg a démon is, aki esküszöm, hamarosan becsatlakozik az elkészült bagázshoz. Baek Da-Hye 4128458810
Nagyon-nagyon várom, játéktéren mit hozunk ki kettejükből! Baek Da-Hye 192699125 Szeretek veled alkotni, kedves Lyn, mert tudom, hogy mindig kitalálunk valami klassz történést. (Elég Takumiékra vagy Szörnyelláékra gondolnom odaát.  Baek Da-Hye 2092540465 Meg az összes többi párosunkra egyarát!)
Nem tartalak fel tovább és tudd, hogy bármeddig is tart megint a munka őrület: mi itt mind megvárunk téged! Baek Da-Hye 272027130  Baek Da-Hye 2494814615  Baek Da-Hye 192699125  Baek Da-Hye 448863784

Érezd nagyon jól magad ebben a bőrödben!  Baek Da-Hye 3266136710  Baek Da-Hye 3266136710  Baek Da-Hye 3266136710



Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Hyun Sung-Hoon
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Hyun Sung-Hoon



163
C szint:
Kalmithil
Baek Da-Hye 8c361577ac54427326b6ad9c0b14bf58efd20109
*
Ez az én történetem :
Baek Da-Hye 992645c5454cd21224f2ab8090ee84e71a3f2846
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
Mysterious Ice Prince
Másik felem :
Baek Da-Hye 73c1e14d3bf2d80e6fe056136c92b926fe35e611
Lejátszási listám :

Akinek az arcát viselem :
Song Kang
Tartózkodási helyem :
Dark Dimension
℘ ℘ ℘ :
Baek Da-Hye Ebf34f5c853043a9ae7327014a8ff64c52919fbb
Az álarc mögött :
Eliffe

Baek Da-Hye Empty
TémanyitásBaek Da-Hye EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 18:45

The member 'Hyun Sung-Hoon' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Baek Da-Hye L56g4Ij
Result :
Baek Da-Hye 9ssIcgH

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Baek Da-Hye 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Baek Da-Hye F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Baek Da-Hye Empty
TémanyitásBaek Da-Hye Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Baek Da-Hye Empty
 

Baek Da-Hye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal