Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEkaterina Volkova Yevgenieva EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 11:30

Ekaterina Volkova Yevgenieva
Play by: Elizabeth Olsen




Becenév
Miss Yevgenieva, Kat, Kate, Rina

Titulus
badass bitch

Születési hely, dátum
Санкт-Петербург, 1990. 11. 04.

Csoport

Werewitch ℘ Farkasboszorkány

Rang
Jövőbeli koven vezető
magányos farkas

Beállítottság
Hetero

Alakváltás
farkas
Átváltozás
Valahol mindig is éreztem, hogy kicsit más vagyok, mint a többiek, de erre folyton legyintettek és azt mondták apám temperamentumát örököltem. Nem tévedtek sokat... Ellenben azzal senki se számolt, hogy két fiatal boszorkány fekete mágiához fog nyúlni játékból. Ahogy azzal sem, hogy mit eredményez, ha két kamasz lány összeveszik a szeretett, kiszemelt fiún. Tömören itt a recept: Egy kis szerelmi féltékenység. Nagy adag árulás. Ezek keveréke egy gyerekkori barátság megszakadása egy pillanat alatt. Ehhez öntünk egy dühödt, bosszúszomjas tinédzsert és fokozzuk fekete mágiával csak az íze kedvéért. Puff! Kész is az instant halál, ami persze nem szándékos. A ráijesztés túl messzire ment. A meglepetés viszont csak a következő teliholdkor bukkant fel.  
Család
A híres neves orosz Yevgeniev család, aki származását egészen a Vronskij grófig tudta vissza vezetni, azáltal nemesi életérzéssel itatódott át minden nemzedék. Ez amolyan eszme, mely sosem kopott ki a családból, egészen anyám vétkéig. A nagyapám magába szívta Szibéria jeges hűvösségét, melyet csak a dnyeperi kimértsége tud fokozni, mégis ezek ellenére mindent megtett, hogy a lehető legjobb iskolákba írasson és kizárólag különleges boszorkányok taníthattak a mágia összes fortélyára. A könyvtárunk csordultig volt grimoárokkal, melyek a család hírnevét dicsőitették. Én voltam a szeme fénye, míg anyám a büszkesége, amiért tovább vittük a koven vezetését az ő tanai szerint. Születésemtől fogva arra lettem képezve, hogy egyszer enyém lesz a vezetői tisztség. Aztán megtörtént a baleset és a következő teliholdkor kiderült anyám rég rejtegetett mocskos titka, melynek következtében elvették tőle a régensi posztot és kitagadta a közösség. Onnantól engem is máshogy kezeltek, hiszen nem tisztavérű boszorkány voltam, hanem valami korcs, a természet vétke. Mindenki hűvös megvetéssel lett az irányomba és az aranyifjú hamar az utolsó, megtűni való szemétté változott. A tanulmányaimnak hála, amilyen gyorsan csak tudtam leléptem és az államokban kötöttem ki, vissza se nézve. Persze az csak később derült ki számukra, hogy a legbecsesebb értékeikkel a zsebemben távoztam. Egy-két sötét tárgy és varázskönyv úgy sem hiányozhat, nem igaz?
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Tolstoj írása volt a kedvenc tiltott olvasmányom, amit a család ki nem állhatott, hála a felmenőnknek, akiről a történet szólt azaz inkább egy alakmásáról. Gondolok itt az Anna Kareninára, melyet kiskoromban imádtam, egészen addig, míg a papa meg nem látta és büntetésként nézhettem a kedvenc könyvemet, ahogy a tűz martalékává válik. Akkor mondták el a teljes igazságot, de hogy mindenki értse előbb felvázolom a könyv tartalmát. Arról szól, hogy egy diplomata felesége Szentpétervárra megy, hogy a bátyját és annak a  feleségét kibékítse, mert a férfi félrelépett. Ezzel szemben a nő találkozik Vronskij gróffal és egymásba szeretnek. Az a probléma az egészben, hogy a gróf eddig egy hercegnőnek udvarolt és a főhősnő emellett házas. Ők ketten össze szűrik a levet majd elszöknek, de a nőnek hiányzik a hátra hagyott kisfia, míg a férje nem akar elválni tőle és a gyereket se adja neki. A nő terhes lesz a gróftól, megszül, de így se lesz boldog. Az egész történetnek az a vége, hogy a nő öngyilkos lesz. Persze ennél sokkal bonyolultabb a történet, hiszen...

A boldog családok mind hasonlóak egymáshoz,
minden boldogtalan család a maga módján az.

A történet úgy kapcsolódik a valósághoz, hogy Vroskij gróf egy élő személy volt! Még hozzá valahányadik ük-ük nagybátyám. A drága Alexej  nem bírta tartani a száját és mindent elregélt az előbb említett írónak, hogy milyen nagyszabású élete volt, mennyi vagyona, hány nőt kapott meg az évek során, sőt azt is, hogy milyen erős warlock és a kovene mikre képes. Bárki gondolhatja, hogy ez a nagyzolás mihez vezetett volna abban az időben. Így a sokadik nagyapám úgy döntött, hogy kitörlik Tolsztoj emlékeit és másikakat ültetnek be a helyére, amihez az egész koven hatalma kellett és egy másiké is, akikkel házasságra léptek, igy a nemesi rang apránként elhalványult címként, viszont a tudat megmaradt. A történet végeredménye pedig a könyv lett, ami jóval eltér a valóságtól. A szeretett regényem halálától kezdve a papa árgus szemekkel figyelte miket olvasok, hogy haladok a tanulmányaimmal minden téren. Tökéletes orosz dáma, gyönyörű porcelán baba, szeretetéhes gyermek, megtört balerina, agyonhajszolt boszorkány lett belőlem. Csupa ellentét, maga a megtestesült káosz lappangott a felszín alatt. Egészen addig a végzetes napig...

A kamaszlányok olykor nagyon gonoszok tudnak lenni, főleg egymással szemben. Mindenre képesek azért, hogy elnyerjék az általuk kiszemelt fiú kegyeit. Mikor szerelmes egy fiatal lány, akkor teljesen megbolondul vagy a hormonoktól vagy alapból elmegy a lányok esze, ha meglátnak egy helyes srácot. Fogalmam sincs róla melyik történt velem. De az első szerelem rám talált az iskolában. Ilyanak hívták a fiút, gyönyörű kék szemei rabul ejtettek, édes mosolya engem is arra késztetett. Alig beszélgettem vele, hiszen mikor megláttam vörössé váltam és inkább elmenekültem előle. De elterveztem, hogy az évzáró bálra el fogom hívni, legyen a kísérőm. Arra az időre még a gyakorlást és a boszorkánykodást is hanyagoltam, már amennyire lehetett a figyelő tekintetek mellett. Gyönyörű csillogó ruhát varrtam magamnak, kézzel hímeztem rá a csipkét. Tökéletes volt az egész. Emlékszem egy szerdai nap volt, az ebédszünetet választottam időpontnak, úgy gondoltam elég sokan vannak ahhoz, hogy ne legyek annyira zavarban, de mégis tudjak vele beszélni. Épphogy beléptem a terembe egyből megpillantottam őt, de hiba csúszott a számításaimba. Arra nem gondoltam, hogy más is szemet vet rá. Anastasia volt az, akit a legjobb barátnőmnek hittem. Láttam, amint édesdeden vigyorognak egymásra, Iluska óvatosan összekulcsolja a kezeiket és egy apró puszit ad a szájára. Teljesen összetörtem, sarkon fordultam és kifutottam az udvarra, ott a földre rogyva sírtam. Mikor elapadtak a könnyeim haza siettem, ahol mérgemben cafatokra téptem a ruhát, amin heteken keresztül dolgoztam. A nap hátralevő részében az otthoni könyvtárban bújtam a grimoárokat. Egy részem azt akarta, hogy öljem meg a lányt, amiért elvette tőlem Ilyat, ha kikerül a képből, akkor minden a helyére kerül és az enyém lehet. Nem kell mást tennem, csak elvégezni egy-két varázslatot vagy fogni a féltve őrzött késemet és elvágni a torkát. Pofon egyszerű az egész. Aznap este nagyon nehezen tudtam csak elaludni, nem hagyott a gondolat és egyetlen apró varázslatot végeztem lefekvés előtt. Rá akartam ijeszteni, hogy hagyja békén a fiút, de hiba csúszott a számitásaimba. Másnap a folyosó kellős közepén álltam, az ügyeletes éppen próbált mindenkit a termébe tessékelni, mikor megláttuk őt. Ana teste kitekert pózban, fejjel lefelé lógott a falon elég közel a plafonhoz, testéből tucatnyi éles eszköz állt ki. A nagy ijedtségre mindenki rohangálni és sikoltozni kezdett, míg én ott helyben összerogytam. Kezeimmel eltakartam az arcomat úgy zokogtam némán. Hiszen tudtam, hogy ki volt a tettes. Én öltem meg őt! Onnantól kezdve gyökeresen megváltoztam, semmi sem érdekelt, minden figyelmem a tanulásnak szenteltem. Valamiért mégis a fekete mágia vonzott magához, minduntalan azon kaptam magam, hogy olyan könyveket olvasgatok. A papa és anya is büszke volt rám, hogy mennyire eltökélt vagyok, már azt rebesgették, hogy pár év és enyém lesz a vezetői poszt. A saját sikolyaimra ébredtem, miközben a telihold magasan járt az égen. Az éreztem minden csontom ripityára törik, abban a pillanatban azt éreztem, hogy meg fogok halni, miközben a testem formálódott és vad éhség kerített hatalmába. Tombolni akartam és vért ontani. A közeli erdőben tértem magamhoz Ilya élettelen, szétmarcangolt, véres teste feküdt nem messze tőlem. Fémes íz töltötte ki a számat és tudtam én voltam. Ő volt a második ember, akivel végeztem, pedig alig múltam el 17.  Olvastam már a vérfarkasokról, de sose gondoltam volna, hogy egy vagyok közülük és igy kiderült anyám titka is. A koven máglya halált követelt, míg a nagyapám a vérkötelékre hivatkozva inkább csak kiátkozta. Onnantól kezdődött az életem kálváriája és a koven apránként semminek tekintett. Szerencsésnek érzem magam, hogy a tanulmányaim miatt ösztöndíjat kaptam az államokba. Senki se marasztalt, sőt talán örültek is neki, hogy megszabadultak a korcstól, akivé váltam. Persze a harag tombolt bennem, ami arra késztetett, hogy elvigyem magammal a kedvenc dolgaimat. El kellett telnie pár hónapnak, míg megtanultam kezelni a bennem élő vadállatot, mondhatni párszor meghaltam és ujjá születtem általa. Talán egy-két hulla is követte a nyomomat, de biztos állattámadásként maradtak fenn az utókor számára.

Manapság okkult tárgyak keresésével és gyűjtésével telnek a napjaim. Egy-két jó fogást sikerült már nagyobb falatra cserélnem, de még mindig növelhető a gyűjteményem. Egy ideje megállapodtam. Ó, nem eszemben sincs házasodni vagy kapcsolatba lépni bárkivel, inkább földrajzilag tettem meg ezt a lépést. Denver jó helynek tűnt, főleg úgy, hogy saját boltra tettem szert.
- Mr. Delaine hányszor mondjam még el, hogy ha valaki bejön a boltba, akkor az nem távozhat fizetés nélkül? - kissé mérgesen meredek a férfira, akitől megint fizetés nélkül távozott egy vásárló. Percival okos, mert van érzéke az okkultizmushoz, de ami az üzleti érzékét illeti... csapnivaló. Nem véletlen, hogy a kis boltját kénytelen voltam megvenni, hogy kisegítsem a bajból. Mert én olyan kedves és jóravaló lélek vagyok. Ez magától értetődő, éppen annyira, mint az, hogy az Oroszország hűvössége épp annyira a részem, mint a nagyapámé.
Fõkarakter: Davina Claire

Az álarc mögött: Vic


Ekaterina Yevgenievna
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Ekaterina Yevgenievna



163
C szint:
Kalmithil
Ekaterina Volkova Yevgenieva Aa3138663b1c3b0a019db4c679bfe713
Yin-yang medál karkötőn
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
badass bitch
℘ ℘ ℘ :
Ekaterina Volkova Yevgenieva Wanda-maximoff-scarlet-witch
You have to die a few times
before you actually live
Másik felem :
Ekaterina Volkova Yevgenieva 3629dfdadfc044b69ce7cdb4aa0080a72e0e8da3
Do. Or do not. There is no try.
Akinek az arcát viselem :
Elizabeth Olsen
Tartózkodási helyem :
Denver
℘ ℘ ℘ :
i have found so much beauty in the dark
as i have found a lot of horrors in light
Ekaterina Volkova Yevgenieva YvNs
A fiók mögött :
Ekaterina Volkova Yevgenieva Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Az álarc mögött :
Vic

Ekaterina Volkova Yevgenieva Empty
TémanyitásEkaterina Volkova Yevgenieva EmptySzomb. Május 11 2024, 13:34

Gratulálunk, elfogadva!
Werewitch ℘ Farkasboszorkány


❝Don't look back! The past is exactly
where it belongs.❝

Kedves Ekaterina!

Örömömre szolgál, hogy én fogadhatlak el, már csak azért is, mert ha azt nézzük rokon lelkek vagyunk. Ekaterina Volkova Yevgenieva 617813365  A Család az, ami meghatároz mindkettőnket, már persze nem azért, amiért mindenki mást, pont ellenkezőleg. Ekaterina Volkova Yevgenieva 3482202896  Mindkettőnket egy olyan családba sodort az élet, ahol nem fogadtak el, akár születésünk kezdete óta, vagy később alakult ez ki.  Ekaterina Volkova Yevgenieva 1323472421 Egy biztos, hogy ha a vér szerinti családunkra nem is számíthattunk, azért életünk során találkozhattunk olyan emberekkel, akik jobban megérdemlik ezt a fajta titulust. Igazam van? Ekaterina Volkova Yevgenieva 3550012821

Egyet ne feledj! Mindig légy önmagad. Ne hagyd, hogy mások irányítsanak. Ekaterina Volkova Yevgenieva 1895182457  Ó... igen, ha már itt tartunk, pont ez az ami különlegessé tesz. Az a bizonyos égi jelenség... odafent az a dolog, nos az mégis csak irányít, legalábbis az átváltozásodat... Farkas vagy. Ekaterina Volkova Yevgenieva 1384875406
Egyáltalán ez, hogy lehetséges? Egy boszorkány, farkas génekkel? Nem vagy semmi! Ekaterina Volkova Yevgenieva 2896720542

Viszont remélem, hogy nem lépsz arra az útra, amelyre én léptem. Mondd mennyire vagy bosszúálló típus? Ekaterina Volkova Yevgenieva 2092540465  (Megjegyezném, hogy annyi év után sem sikerült beteljesítenem a bosszúmat. Ekaterina Volkova Yevgenieva 2779806821 )

A lapod tökéletesre sikeredett, így nincs más hátra, mint foglalóznod és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk! Ekaterina Volkova Yevgenieva 3266136710  Ekaterina Volkova Yevgenieva 3266136710  Ekaterina Volkova Yevgenieva 3266136710



Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Killian Lacroix
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Ekaterina Volkova Yevgenieva Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
lucky talisman ➤ dreamcacher
Ez az én történetem :
Ekaterina Volkova Yevgenieva Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Ekaterina Volkova Yevgenieva Empty
TémanyitásEkaterina Volkova Yevgenieva EmptySzomb. Május 11 2024, 13:34

The member 'Killian Lacroix' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Ekaterina Volkova Yevgenieva L56g4Ij
Result :
Ekaterina Volkova Yevgenieva 3bUfv2b

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Ekaterina Volkova Yevgenieva 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Ekaterina Volkova Yevgenieva F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Ekaterina Volkova Yevgenieva Empty
TémanyitásEkaterina Volkova Yevgenieva Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Ekaterina Volkova Yevgenieva Empty
 

Ekaterina Volkova Yevgenieva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal