Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Tegnap 00:31-kor


Denarius Lovelace
Szomb. Május 18 2024, 21:04


Tatia Petrova
Szomb. Május 18 2024, 01:56


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLuna Ambrosia Christensen EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 13:15

Luna Ambrosia Christensen
Play by: Lily Collins




Becenév
Luna, Lulu

Titulus
Baby Vampire

Születési hely, dátum
Város, dátum

Csoport
Vampire ℘ Vámpír
Rang
Választott rang

Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
Fájdalomelvétel: Eltudom venni mások fájdalmát. Ezzel levéve a terhet vállukról, hogy megnyugodhasson a belső világuk. Ehhez természetesen szükséges némi érintés. Próbálom fejleszteni, hogy rá érezhessek, de eleinte mint minden ez is nehezen megy.
Átváltozás
Ezt elég kalandosnak írnám le. Kezdődött azzal miszerint egyszeri vérzacskóként funkcionáltam Julian számára, de inkább trade volt ez, hisz én is kaptam az ő véréből, de mindezt elfeledtette velem. Így indultam tovább a kis életemben ám... Szerencsétlen életem lapjainak legvége egy még szerencsétlenebb autóbalesettel végződött. Egy velem szembejövő kocsira lettem figyelmes aki nem lassított, nem fékezett... csak belém robogott minden kérdés és figyelmeztetés nélkül. Fel sem tudtam fogni, hogy talán itt vége a dalnak, vége a küzdelemnek amiben megakarom menteni az életemet. Nem haltam meg rögtön, hol magamhoz tértem, hol elájultam. A kórházban vettem az utolsó levegőt amin keresztül távozott belőlem az élet is.
Amikor magamhoz tértem még egy apró karcolásom sem volt. Nem tudtam, hol vagyok, miként kerültem oda csak kis idő elteltével tértek vissza az emlékeim a balesetről. Itt mégis felvetült a kérdés vajon mi történt és ki adhat erre válaszokat?
Család
Vajon egy gyermekotthont nevezhetünk... "családnak"? Jó magam meglátása szerint nem, hisz az intézmény nem éppen azt sugározza, hogy biztonságban vagy. Némelyik nevelő goromba, akár szeret megbüntetni is... akit én családomnak tekintek azok a barátaim akik kitartottak mellettem míg ki nem tessékeltek az intézményből. Velük töretlen a kapocs és kicsi szívem reméli ez örökre így is marad.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!


A végzetes diagnózis


- Önnek rossz indulatú daganata van. - hallom az orvos szavait amik most olyan távolinak tűnnek mintha minimum a víz alól beszélne vagy egy másik megyéből.
Hirtelenjében azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek esetleg egyszerre mind a kettőt?
- Elnézést mit is mondott az előbb? - hangom elcsuklik mint egy kislányé aki most tudta meg mennyire kegyetlen is a világ pedig azzal már egészen tisztában voltam évek óta.
Innentől bármit is mond az orvos nagyjából egyáltalán nem jut el teljesen a tudatomig... jobban mondva csak késve mintha mondjuk egy youtube videó késne az internet miatt.
Daganat, rosszindulatú, későn vették észre... nem gyógyítható.
Ezek olyan súlyos szavak főleg egy mondatban amitől egy jobb érzésű embernek felfordul a gyomra annak gondolatától, hogy van pár hónapja hátra elrendezni a kis ügyes-bajos dolgait.
Nagyjából a szomorkodás részének csak pár napot hagytam, kisírtam mind a két szememet jött a saját magam boncolgatása vajon miért én? Ám miután ezeket az önpusztító gondolatokat eltudtam hagyni következett az a része, hogy mit is tudunk kezdeni ezzel?
Kell lennie gyógymódnak, nincs olyan, hogy nem lehet ezt az izét kiszedni vagy elpusztítani. Fellobbant bennem a harci kedv és az élni akarás. Mindig is foggal-körömmel ragaszkodtam az életemhez a boldogságomhoz. Hamar megtanultuk az intézetben soha sem szabad eltemetni a reményt és elkönyvelni magunkban miszerint minden rossz. Egyszerűen csak meg kell találni a jót.
Én pedig úgy döntöttem erre is megtalálom a megoldást, ha törik, ha szakad... ám volt olyan dolog amivel nem számoltam, hogy bármikor bekövetkezhet plusz invitálás nélkül. A halál.

ღღღ


Két hónap telt el a baleset óta... ismételném! KETTŐ! Most biztos azon gondolkodna bárki, hogy oh... figyu már... nem azt mondtad meghaltál?!
Kedveseim a válasz nem más mint, hogy igen meghaltam. Mégis valami őrült csoda folytán feléledtem mint valami főnix, nincs rajtam semmiféle nyoma a balesetnek és grátiszba vért kívánok.. nyakból vagy pohárból... az már tök mindegy csak ihassam.
Most pedig mit csinálok? Bújom az internetet mint valami megszállott. Ugyanis nagyon sok emlékem visszatért a balesetről és az előtte történt minimális kis... "randimról".
Emberünk ismeretlen, nem mutatkozott be csak így megcuppogtatta a nyakamat virág, randi és minden egyéb nélkül. Majd pedig kaptam némi spécizett vörösbort aminek hála most is szívom a levegőt, betegségemnek se híre se hamva, de még a balesetnek sem.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség Amennyiben a canon leírásnál nem szerepel semmiféle plusz adottság, kérjük, ezt a részt töröld ki! Ha mégis kelleni fog, mi vissza fogjuk rakni és kitöltjük!
Fõkarakter: Bonnie Bennett

Az álarc mögött: Dracarys


Luna Ambrosia Christensen
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Luna Ambrosia Christensen



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Luna Ambrosia Christensen Ab2739c0baed38eeabff292f9eed19b3ef1c2e26
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
Baby Vampire
℘ ℘ ℘ :
Luna Ambrosia Christensen Lilly-collins
Másik felem :
Hey my love!
Luna Ambrosia Christensen 4fb954ae75119fafd5b282950fbebb97649fde1e
You are good or bad boy?
Luna Ambrosia Christensen 09447681e8f764eba5b5bc24a4f4d9cf0e3accf0
Answer me!
Ennyi éve vagyok a világon :
24
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Lily Collins
Tartózkodási helyem :
McKinley
Keresem :
My best friends
℘ ℘ ℘ :
Luna Ambrosia Christensen 3af16185158e8b0ddf9167ec39412bf3
Az álarc mögött :
Luna Ambrosia Christensen Tumblr_inline_ntlrx8vajV1qlt39u_250
Dracarys

Luna Ambrosia Christensen Empty
 

Luna Ambrosia Christensen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal