Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMaybe I'm broken EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 23:43

Geneviéve Avantika Moreau
Play by: Ester Exposito




Becenév
Genny, Genie, Gen, Evie

Titulus
Black rose

Születési hely, dátum
Párizs, 2002. 03.30.

Csoport
Warlock ℘ Boszorkánymester

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
Hóbagoly

Átváltozás
-
Család
Szüleim voltak a gyülekezet vezetői. Édesanyám életét vesztette miközben nekem életet adott. Apám ebbe a tragédiába roppant bele, sose volt felhőtlen a kapcsolatunk és ez egészen a haláláig nem is változott meg... Egyedül anyukám bátyával volt normális kapcsolatom, de az "eset" óta vele is nagyon keveset beszélünk, lehet valójában nem is a világ hanem én változtam meg. 
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Az utolsó sikoly volt a legvérfagyasztóbb hang, amit valaha is hallottam és sosem fogom tudni elfelejteni. Mintha a tekintete követne, miközben élettelen teste tompa puffanással éri el a földet, vére csak szétterül a hideg padlón. Minden porcikám reszket, félelem járja át az ereimet és szétterjed bennem, nem ereszt, mintha a torkomat szorongatná egyre erőteljesebben. Nem merek felpillantani, csak nézem ahogyan a vér teljesen szétterül a padlón és lassan de biztosan elér a kezemhez. Sírni szeretnék, érzem ahogy mardosnak a könnyek, de testem egyszerűen nem képes lépést tartani az érzéseimmel, sokkot kaptam, ledermedtem és félő így is maradok.
- Ostoba gyermek! - hangja olyan távolínak tűnik, mérges, erőteljes és durva… mintha üvegszilánkok haladnának keresztül hallójárataimon. - Hálátlan vagy! Mindent érted és az anyádért teszek! Ők mind maguk vállalták ezt, mert te elragadtad tőlünk! - teher, melyet örökké cipelni fogok mindig csak előkerül tőle valahogyan... nem én kértem, hogy megfoganjak, hogy megszüljön és sosem szerettem volna, hogy ő pont ebbe haljon bele. Apám örök megvető és gyűlöletittas tekintete emlékeztető volt, mintha a múlt kísétetei sose tünhetnének el, mintha nem lenne többé holnap csak megrekedt abban a pillanatban. Eleinte azzal nyugtattam magam, hogy megtörte a gyász és felemésztették a démonjai, de valójában egy szörnyeteg…  
Villámcsapásként ért el a felismerés, hogy apám nem gyülekezetet, hanem szektát alapított és talán évek óta forrt benne ez a sötét terv, ami egészen a mai napig titok maradt előttem és tán a tizenkét halott boszorkány és boszorkánymester előtt, akik most élettelenül hevertek a padlón. A tette nem csak az ő életét és érzéseit befolyásolta, hanem az enyémet is… Furcsa és kellemetlen érzés fog el, érzem a mágiát… sötét, fullasztó és tömény. Olvastam róla a tiltott könyvekben, nem véletlen a tizenkét áldozat.
Sokan hitték a kinyilvánítással annyi erőre tehetnek szert, hogy a természet szabályait áthágva képesek lesznek feltámasztani a holtakat és nem is kell foglalkozniuk a természet egyensúlyával. Nem vagyok bolond én sem, mindennek ára van ha nem is életében, de a révésznek majd elszámolással fog tartozni utána.
- Megkíméltem az életed Agatha kedvéért, hogy láthasson mikor visszatér közénk! - habzik a szája úgy üvöltözik, sosem láttam még ilyennek őt, talán most engedi felszínre törni az évek óta lenyomott és kordában tartott gyűlöletet, megvetést. Mélyen belül mindig is tudtam, hogy hogyan vélekedik rólam, megvetett az első pillanattól kezdve, gyűlölt és utált. Én naivan pedig sokáig abban reménykedtem változni fog ez az egész, megváltozik értem és jó apám lesz. - Szólalj meg vagy követed őket! - figyelmeztetés… legalábbis az ember ezt gondolná, bár mindketten tudjuk hogy a végén hogyan kéne végeznem szerinte.
Veszek egy mély lélegzetet, testem talán magától és önkényesen kezd el reagálni a veszélyre, érzem ahogyan felszívom a sötét és hideg mágiát, ahogyan kezd feltölteni. Sose szerettem volna hogy bármilyen formában is közöm legyen ilyesfajta erőkhöz, megijeszt, mintha a szipolyozás következtében valami megváltozott volna bennem… Lehet az évek során védekezésként én is elnyomtam az érzéseimet, próbáltam eltüntetni a neheztelést, a haragot és a csalódottságot, most ezek az érzések keveredtek össze bennem és átalakultak, mintha most érték el volna a végső állapotot… gyűlölöm őt, mint ahogy ő is engem.
Lassan erőt vettem magamon, mintha a másodpercek lassan és lomhán telnének míg végre talpra tudtam állni, pontosan a szemeibe néztem pedig évekkel ezelőtt felhagytam ezzel. Láttam a meglepődés és az értetlenség egyvelegét az arcára kiülni, nem is igazán vett rólam tudomást az évek alatt, így azt sem tudhatta, hogy másfajta boszorkány vagyok, mint ő. Felemeltem a kezemet, mintha valami átvette volna felettem az irányítást, magától jött az igézet a számra. - Phasmatos Motus Robix. - félelem, félelem csillant a szemében mielőtt hihetetlen erővel és gyorsasággal csapódott a falba. Reccsenés… visszhangzik a fejemben, nem tudom eldönteni hogy a gerince vagy a koponyája tört el. Mégis megnyugtat… Figyelemmel kísérem végig míg teste hangos puffanással csapódik a padlóba és vér szökik fel a szájából.
- Kérlek. - oldalra billentem a fejem. Már éppen szóra nyitnám az ajkam, de nem tudom mit mondhatnék neki… csak el akarom felejteni ezt a napot… elfelejteni, hogy mit tett és még csak bele se akarok gondolni, hogy hogyan fogom ezt az egészet majd feldolgozni. Már semmi sem lesz olyan mint régen és én sem leszek már soha… az a lány, akinek nem kellett végignéznie tizenkét olyan ember halálát, akit csecsemőkora óta ismert.
Hátat fordítok neki, könnyek szöknek a szemembe és lassan kezdenek el legördülni az arcomon, némán sírok, ahogyan mindig is tettem. Valamiért nem jutnak el a halk szavai hozzám, pedig tudom hogy most is éppen hozzám beszél. Letörlöm a könnyeimet… - Phasmatos Incendia. - látom, ahogy a lángok felcsapnak körülöttem és lassan szétterjed a régi malomban. A lángok nem fogják eltüntetni az emlékeket, nem teszik semmissé a tettemet és az lévő emberek halálát, hát mégis valamennyire apám lánya lehetek… én is gyilkos vagyok.


A szemeim csak kipattantak, hátam teljesen elázott a verejtéktől, kapkodom a levegőt mintha percekig nem is jutottam volna oxigénhez. Rémálom. Hónapok óta gyötör, hónapok óta minden este átélem ugyanazt az estét és akár egy mókuskerékből, úgy ebből sincs kiszállás. Az órára pillantok, hajnali kettőt mutat. Lassan kiszállok az ágyból és erkély felé veszem az irányt, megfogom az erkélyajtó kilincsét, szükségem van a friss levegőre.
A halk kopogás irányába fordítom a fejemet, gondolom a bácsikám az és ezek szerint megint sikítottam álmomban... Mindig csak kopogott, de egyszer sem szólalt meg, mintha nem is szeretne velem beszélni a történtek óta. Franciaországból egészen idáig kellett költöznöm, mert ő volt az egyetlen élő rokonom, régi rózsás kapcsolatunkat beárnyékolja a tettem és szerintem valahol úgy gondolja, hogy másképp is meg lehetett volna oldani a helyzetet. Vagy csak én gondolom megint túl az egészet?
Már éppen készültem kilépni az erkélyre, mikor megszólal az ajtó túlfeléről. - Holnap lesz az első napod, minden rendben lesz? - nem tudom hirtelen hova tenni a kérdést és az érdeklődést sem. Nem hibáztatom őt azért, mert nem tudja hogy hogyan kezelje ezt a helyzetet, de talán ha csak csendben elélnénk egymás mellett akkor minden sokkal könnyebb lenne. Emlékszem mennyit jött látogatóba mikor még kicsi voltam és mindig azt mondta, hogy úgy nézek ki mint anyám. Úgy érzem már rendben semmi sem lesz sosem... Hogyan is lehetne bármi rendben? Megöltem valakit... megöltem a saját apámat, mert nem hagyott más lehetőséget nekem.
Fojtogató érzés fog el, akárhányszor felelevenítem a történteket vagy jön ez a rémálom elkap ez az érzés és csak kint az erkélyen tudok kicsit fellélegezni. Nem szeretnék vele beszélni most, egyáltalán nem szeretnék senkivel sem beszélni, fáradt vagyok, hónapok óta nem tudtam rendesen aludni és kísért a múlt is mindez mellé. - Nem haragszom... nem ítéllek el, tudom hogy csak azt tetted, ami ahhoz kellett, hogy... rendben legyél. - nem ezekre a szavakra számítottam, egyáltalán nem is vártam tőle semmit, azt hittem csak elmegy a szobámtól és ennyiben hagyja.
Mindig is némán sírtam, nem szerettem volna sosem másokra erőltetni az érzéseimet vagy hogy velem foglalkozzanak, mindenkinek megvolt a maga baja. Vártam míg távolodó lépteinek hangja meg nem ütötte a fülemet és csak akkor mozdultam meg ismét, mikor már semmit sem hallottam a folyosó felől.
Valahol megkönnyebbültem, segítettek a szavai. Becsuktam az erkély ajtaját, visszasétáltam az ágyhoz, befeküdtem, átöleltem a párnámat és kiengedtem a könnyeimet, engedtem hogy legördüljenek az arcomon, hetek óta visszatört könnyeim most úgy látszik nem akarnak elapadni... egészen addig sírtam, míg végül elnyomott az álom.


Nem éreztem még magam készen erre, talán jobb lett volna otthon maradni még pár napot a szobámban, de sajnos nem tehettem meg. Nagyon sokan vannak, mindenki olyan vidámnak tűnik és élettel telinek, mintha még sose követtek volna el életük során semmi olyat, amit megbántak volna. Egyre erősebben markolom a mappát és eddig még csak észre se vettem, ha még erősebben szorongatnám félő, hogy megvágja a kezemet az erős műanyag. Csak pár órát kell itt lennem, meglesz hamar.
- Ne haragudj, megtudnád mondani nekem, hogy merre van a dékán irodája? - érzékeltem, hogy valaki körülöttem van, de nem gondoltam volna, hogy le is szólítanak majd és pláne az első napon egy ilyen kérdéssel.
Az idegen felé fordultam és hirtelen sokkal magasabbra kellett pillantanom, mint gondoltam volna. Egy magas, izmos férfi állt előttem, természetesen a hangjából már következtettem rá, hogy nem kisfiú az, aki leszólított engem.
- Őszintén magam sem tudom, hogy pontosan merre lehet, de én is oda tartok. - mondom neki kissé kifejezéstelen arccal és mivel pont ő áll a napnak háttal, ezért csak hunyorítva tudok rápillantani.
- A nevem Jameson. - nyújtja a kezét felém a bemutatkozás mellé... ezek szerint akkor még társaságom is lesz, míg ki nem derítem hogy merre is van a dékán irodája.
Fõkarakter: Geneviéve Moreau

Az álarc mögött: Blueberry


Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Maybe I'm broken 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Maybe I'm broken Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Maybe I'm broken 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Maybe I'm broken Empty
TémanyitásMaybe I'm broken EmptyVas. Ápr. 28 2024, 13:31

Gratulálunk, elfogadva!
Warlock ℘ Boszorkánymester


❝Ha boszorkány vagy, a legfontosabb
feladatod elvegyülni. Olyannak látszódni,
mint a többiek.❝

Kedves Geneviéve Avantika Moreau!


Le a kalappal előtted, de komolyan. A lapodat olvasva nekem is előjöttek a családommal kapcsolatos emlékek. Meg kell jegyeznem, hogy neked sem volt könnyű. Maybe I'm broken 2129964006  Tudom, hogy milyen érzés is ez. Viszont azt el kell ismernem, hogy Te erősebb voltál.  Maybe I'm broken 3550012821
Erősebb, mivel volt bátorságod a rokonodnál letelepedni. Én nem voltam ilyen, sőt a testvéremmel a kapcsolat.... hogy is mondjam nem éppen a legjobb  Maybe I'm broken 1384875406 (és akkor még enyhén fejeztem ki magamat....  Maybe I'm broken 2779806821 )
De mit is lehet tenni... az elszívó boszorkányok sorsa már csak ilyen... nem elég, hogy a külvilág nem fogad el minket, de még az úgynevezett "családunk" sem... Maybe I'm broken 3184867134
Úgyhogy kitartást ehhez az élethez. Kelleni fog. Maybe I'm broken 4129323686

Ó és még valami! Kíváncsi leszek a James nevezetű pasas vajon miféle hátsó szándék vezérelte. Maybe I'm broken 637012668  Meglehet, hogy csak én látok bele rosszat. Azért csak óvatosan! Maybe I'm broken 2092540465

Tökéletes ET-vel érkeztél, nincs is más dolgod, mint foglalózni. Nem is tartalak fel, intézd a teendőket és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk! Maybe I'm broken 3266136710  Maybe I'm broken 3266136710  Maybe I'm broken 3266136710




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Killian Lacroix
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Maybe I'm broken Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
lucky talisman ➤ dreamcacher
Ez az én történetem :
Maybe I'm broken Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Maybe I'm broken Empty
TémanyitásMaybe I'm broken EmptyVas. Ápr. 28 2024, 13:31

The member 'Killian Lacroix' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Maybe I'm broken L56g4Ij
Result :
Maybe I'm broken 8XKu20a

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Maybe I'm broken 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Maybe I'm broken F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Maybe I'm broken Empty
TémanyitásMaybe I'm broken Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Maybe I'm broken Empty
 

Maybe I'm broken

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal