Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég


A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03, 2024 1:37 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 12:31 am-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 9:04 pm-kor


Tatia Petrova
Tegnap 1:56 am-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16, 2024 5:26 pm


Heather Blanchard
Csüt. Május 16, 2024 5:21 pm


Raziel
Csüt. Május 16, 2024 4:48 pm


Heather Blanchard
Kedd Május 14, 2024 1:21 pm


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13, 2024 3:34 pm


Elliot Campbell
Vas. Május 12, 2024 4:07 pm


Seraphim Scamander
Vas. Május 12, 2024 3:02 pm


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDante Haines EmptyKedd Ápr. 23, 2024 10:41 pm

Dante Haines
Play by: Tom Holland




Becenév
Dan

Titulus
black sheep

Születési hely, dátum
McKinley, 2003. augusztus 29.

Csoport
Krimon ℘ Kárhozott

Rang
x

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
x

Egyedi képesség
x
Család
Valószínűleg már az anyaméhben megpecsételődik a sorsunk.
Legalábbis velem biztosan ez történt. Vannak szerencsés és kevésbé szerencsés emberek. Én az utóbbi kategóriába tartoztam egy démoni apával, kinek a kilétét azóta is homály fedi, az anyámat pedig én gyilkoltam meg abban a pillanatban, ahogyan felsírtam.
Sosem volt alkalmam megismerni a család fogalmának valódi jelentését. Édesanyám nővére vállalta magára a nevésemet - kisebb
nagyobb sikerrel. Igyekeztem normális gyerek lenni, de mint már említettem, a sorsom az előtt eldőlt, hogy egyáltalán tudatomra ébredtem.
Hogy ez inkább átok vagy áldás?
Még magam sem tudom...
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!


Tompa beszélgetések és nevetések hangja ütötte meg a fülemet minden pillanatban, de a zúgás hangosabb volt. Elnyomott minden mást, miközben a földet pásztázva haladtam előre az egyetem folyosóján a táskám pántját szorongatva a vállaimnál. Minden egyes lépésemnél azt éreztem, mintha tudnák.
Mintha mindenki tudná, hogy mit tettem.
Mintha mindenki tudná, hogy bűnös vagyok.
Bűnös.
A gondolat hatására éreztem, ahogy egy bizsergő érzés végig fut a gerincem mentén arra ösztönözve, hogy minél hamarabb szakadjak ki a tömegből. Az emberek tekintete szinte égetett, a szívem pedig olyan egyenetlen ritmusban zakatolt, hogy attól féltem, átszakítja a mellkasomat. Egyik kezemmel a fejemre rántottam a kapucnimat, és gyors léptekkel haladva eltűntem az első ajtó mögött, amit megpillantottam. Kissé zilálva pillantottam végig a termen, és egy halk, remegő sóhajjal nyugtáztam, hogy végre egyedül maradtam. Ledobtam a táskát a hátamról, majd az ajtónak dőltem, miközben a plafonra emeltem tekintetem.
Már egészen gyerekkoromtól kezdve tudtam, hogy valami nincs rendben velem, és tudtam azt is, hogy nem a nénikém nevelésén buktunk el. Sosem akartam játszani a többi gyerekkel, már akkor is inkább csak a megfigyelő voltam, és gyakran képzeltem el olyan jeleneteket a magam szórakoztatására, amiről tudtam, hogy másnak fájdalmat okozna. A korai gimnáziumi éveimet azzal töltöttem, hogy pszichiátertől pszichiáterig jártam, hátha valaki tud segíteni a “problémáimon”.
Személyiségzavar. Azt mondták, ez csak egy betegség, ami gyógyszerekkel szinten tartható. A valóság azonban nem volt ennyire fekete és fehér, és én ezt akkorra már tudtam, csak nehéz volt elhinni, hogy a világ nem annyira beszűkült hely, mint azt minden átlagos halandó gondolná.
Sosem akartam romlott lenni, sosem akartam, hogy zűr legyen a fejemben. Sok évet töltöttem azzal, hogy rendet rakjak belül, de minden csak egyre bonyolultabbá vált.
Aztán jöttél te.
A tökéletes ellentétem voltál, aki mintha csak azért jött volna a világra, hogy kijavítsa a hibáimat, betöltse az űrt, és megmutassa, mennyivel szebb is lehetne minden, ha beengedném a fényt az életembe. Talán így is volt. Talán tényleg ezért is találkoztunk. De én titkon azt akartam, hogy felemésszen a sötétség.
Pont ezért mindig viharos volt a kapcsolatunk. Úgy törtél be az életembe és borítottál fel mindent, ahogy egy hurrikán söpör végig a városon. Néha még élveztem is, hogy némi szórakozást hoztál a szürke hétköznapokba, azonban szerettél az idegeimen táncolni. Olyan kecsesen tetted, hogy szinte kibillenteni sem lehetett az egyensúlyodból, és talán néha sikerült is nyomást gyakorolnod rám. Olyan függőséget okoztál, amit még soha egyik gyógyszer sem, és te váltál azzá, ami felpezsdítette a vért az ereimben. Mintha újra élnék, s nem csak valami sötét árnyéka lennék annak az embernek, akinek valójában lennem kellene. Egy olyan oldalamat hoztad elő, ami néha még engem is megrémített, de ezzel egyenrangúan próbáltad is apránként kiszakítani belőlem, hogy a romlott lelkem valamiféle szebb, és fényesebben ragyogó hellyé válhasson. Talán sikerülhetett is volna, ha több időt hagyok neked. De végül kiderült, hogy a hurrikán nem te voltál, hanem én.
Én hagytam romokat magam után, mikor hagytam, hogy elvérezz az utcán. Rabul ejtett a vörös, ragacsos anyag, ami lassan terült szét az aszfalton egy glóriát rajzolva a fejed köré. Volt benne valami.. művészi.
Sajnos nem volt alkalmam elmondani, hogy nem akartalak bántani. Többé már nem is lesz. Az egész jelenet rémisztő volt elsőre, s nem is emlékszem már tisztán a részletekre, amiért az adrenalin dolgozott bennem.
Veszekedtünk.
A hold már magasan járt a sötét égbolton és én csak szabadulni akartam tőled. A város egy kihalt részén voltunk. Az utcák csendesek voltak, jobban, mint bármikor. Téged a hajnali órák sem rendíthettek el a makacsságodnak köszönhetően, s talán épp ez lett a veszted. Nem akartalak túl nagy erővel meglökni. Talán nem is tettem. Talán csak rosszul estél, vagy beverted valamibe a fejed. Zavarosak a képkockák annak ellenére is, hogy azóta is látom magam előtt a jelenetet az álmatlan éjszakáim közben. Talán semmi sem úgy történt, mint ahogy emlékszem. Lehet, hogy csak az elmém próbál szórakozni velem, megmásítva az emlékeket. Egy biztos azonban, mostanra valahol mélyen legbelül azt érzem visszagondolva, hogy némi elégedettséggel töltött el a látvány. Mintha egy bennem lakozó, éhező szörnyeteg ízlelte volna meg újra az életet. Eltűnt az egyetlen akadály, s most csak arra vár, hogy kitörhessen, átvéve az irányítást ködös elmém felett.
Nem szabadna ezt mondanom, de nem érzem magam rosszul a történtek miatt, csak attól félek, hogy kiderül, hogy én tettem.

Fõkarakter: Dante Haines

Az álarc mögött: Chat Noir


Dante Haines
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Dante Haines



163
C szint:
Kalmithil
Dante Haines Cea6709d1a90c08661a979d11ff7cf9c231525a8
red dragon
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
that's okay, i’m a black sheep.
back off baby, you don't wanna test me.

℘ ℘ ℘ :
you clearly don't know who you're talking to,
so let me clue you in. i am not in danger.
i am the danger.
Dante Haines 182da5b410a09bd91d9092f490ac69eb2f3c46b2
a guy opens his door and gets shot,
and you think that of me?
i am the one who knocks.

Másik felem :
Dante Haines 814dca1116be9fa5ca0e647cad06c8cf28c3d7eb
i still see your shadows in my room
Akinek az arcát viselem :
tom H O L L A N D
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
so we can build a playground
for the sinners to play as saints
Dante Haines 3025fc3ccc0cad9e238e2b8347c0f3961b7eb637
you’d be so proud of what we’ve made

Az álarc mögött :
chat N O I R

Dante Haines Empty
TémanyitásDante Haines EmptySzomb. Május 11, 2024 12:01 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Krimon ℘ Kárhozott


❝Minden attól függ, honnan
nézed. Az egyik ember fényt
lát, a másik sötétséget.❝

Kedves Dante!

Nocsak-nocsak, egy kárhozottat sodort elém a szél!  Dante Haines 3482202896 Asmodeus kérdezi, hogy nem vagy-e véletlen az ő gyermeke? Hogy nézett ki az anyukád? A nevére úgysem emlékezne... khm.
Nos, úgy van, ahogyan gondolod. Sajnos a ti fajotok el van átkozva - akárhogyan is próbálsz küzdeni ellene, kevés az esély rá, hogy megtörténik az áttörés és a fény, a jóság beléd költözhet. Nem tudom, mióta létezhetnek krimonok, vagy volt-e már rá példa, hogy egy ilyen lény megjavult a nephieljének hála, de... nyomon fogom kísérni, veled mi lesz! Dante Haines 192699125  
Igen, úgy érzem, attól, hogy megölted a másik feled, még közel sincs vége a történetnek. Úgy tudom, a nephielek lelke továbbszállhat egy új testbe, hogy újra megpróbálja beteljesíteni a küldetését... ha ez így van, akkor látod még őt!  Dante Haines 4072675961

Érezd jól magad nálunk, és sipirc foglalózni!  Dante Haines 1614110117
És ne haragudj, hogy így megvárattunk téged!  Dante Haines 617813365  Dante Haines 3266136710  Dante Haines 3266136710



Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.


I'll find my way back



Into the dark to chase your heart


Lycoris Fairwell
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Dante Haines Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
* Lucky Clover
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Dante Haines B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Dante Haines Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Dante Haines Empty
TémanyitásDante Haines EmptySzomb. Május 11, 2024 12:01 pm

The member 'Lycoris Fairwell' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Dante Haines L56g4Ij
Result :
Dante Haines 8XKu20a



Standing in the hall of fame


And the world's gonna
know your name




Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Dante Haines 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Dante Haines F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Dante Haines Empty
TémanyitásDante Haines Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Dante Haines Empty
 

Dante Haines

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal