Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: april
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done


Heather Blanchard
Tegnap 17:21-kor


Raziel
Tegnap 16:48-kor


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


Klaus Mikaelson
Vas. Május 12 2024, 13:19


Darren Fray
Vas. Május 12 2024, 13:18


Astrid Fray
Vas. Május 12 2024, 02:25


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHadrian Slynt ℘ Hydra EmptyKedd Ápr. 30 2024, 21:10

Hadrian Slynt ℘ Hydra
Play by: Dan Stevens




Becenév
Becenév helye

Titulus
Titulus helye

Születési hely, dátum
Város, dátum

Csoport
Demon ℘ Démon

Rang
Az Apokalipszis Lovasa
szembeszállsz a Halállal?

Beállítottság
Szexuális beállítottság

Alakváltás
Segítség, hogy kiknek is kell ezt a részt kitölteni: Warlock nyilvántartó

Egyedi képesség
Segítség, hogy kiknek is kell ezt a részt kitölteni: , Vámpír egyedi képességfoglaló, Az Ötök Testvérisége vadászainak nyilvántartása
Átváltozás
Hogyan változtál át? Már ha átváltoztál...
Család
Mesélj a családodról!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll! Minimum szószám: 400. Felsőhatár nincs, de nem szeretnénk 4000+ szavas előtörténeteket olvasni: tartogass a játéktérre is valamit! Igyekezz a lehető legjobban megírni a lapot, hogy ne legyen gond. Írhatsz szerepjáték példát is, de mesélhetsz is a karaktered életéről. Csak rajtad áll!

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség Amennyiben a canon leírásnál nem szerepel semmiféle plusz adottság, kérjük, ezt a részt töröld ki! Ha mégis kelleni fog, mi vissza fogjuk rakni és kitöltjük!
Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Hadrian Slynt
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Hadrian Slynt



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
The Death
Másik felem :
Are you kidding me?
...
Hadrian Slynt ℘ Hydra Rebekah-excuse-you-part-one
.
Rebekah?
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dan Stevens
Tartózkodási helyem :
In the World

Hadrian Slynt ℘ Hydra Empty
 

Hadrian Slynt ℘ Hydra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A halál: Hydra