Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDommiel Parker EmptySzomb. Május 04 2024, 23:46

Dommiel Parker
Play by: Hero Fiennes Tiffin




Becenév
Ne merj becézni, különben porrá égetlek!!

Titulus
Half-Blood Prince

Születési hely, dátum
Másik Dimenzió, 2021. június 3.

Csoport
Krimon ℘ Kárhozott

Rang
A Félvér Herceg

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
A krimonná válásomat semmiképpen sem mondhatnám átváltozásnak. Egyszer csak megtörtént. Egyik nap még „normális” voltam, másnap viszont furcsa erőt kezdtem el érezni magamban. Három éve annak, hogy ezt a démonian gonosz erőt a saját vágyaim megvalósítására használom.
Család
Család? Röhög a vakbelem… miféle család? Amióta az eszemet tudom, egyedül élek a nagyvilágban… gyerekként az utca nevelt fel és egészen 15 éves koromig nem tudtam ki az apám, mert, hogy van olyanom… Igen… Azt hittem teljesen árva vagyok, erre kiderült, hogy létezik valaki, akit az apámnak mondhatok! Istenem milyen szép is ez! Khm… Ha csak rá gondolok, elkap a hányinger… Undorító. Egyetlen egy érzést vált ki belőlem a létezése. Gyűlöletet. Ráadásul egy Katherine nevezetű nőszeméllyel kavar és a pokol felett uralkodnak… Ez még jobban dühített. Megbánják még, hogy kihagytak a buliból!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

2036-ot írunk… az egész világot ellepte a mérhetetlen sötétség. Természetfeletti lények járják az utcákat, fosztogatnak, gyilkolnak, egy szóval a gonoszság az úr. Hmmm… milyen jó is ez. Itt vagyok otthon… semmi mást nem nevezhetek el úgy, csak az utcát. Ebben nőttem fel, nekem ez jelenti a normális életet. Rengeteg mesét hallottam a „háború” előtti korról, de elképzelni sem tudtam, hogy voltak képesek olyan unalmas életet élni az emberek… abban nem volt semmi izgalom. Most szinte mindent megkaphatsz egy kis kínzással. Apropó kínzás… nos, igen… volt egy lény, akit nem tudtam hova tenni. Folyton a nyomomban járt, mindig a jó útra akart terelni. Az idiótája… nem volt képes felfogni, hogy a gonoszság a lételemem. Egyik nap nem tudtam tovább elviselni a baromságait, így csapdát állítottam neki, és ahogy az illik, szépen bele is sétált. Egyfajta küzdelem alakult ki köztünk, nem gondoltam volna, hogy el akar tenni lábalól… viszont ellenem semmi esélye nem volt. Túlságosan nagy volt a hatalmam ahhoz, hogy olyan könnyen otthagyjam a fogam. Az erőmet kihasználva sikerült a földre terítenem. Amíg ott feküdt kínzásképp egyesével törni kezdtem a csontjait. Próbáltam kifacsarni belőle valami információt, hogy vajon miért foglalkozott velem annyit… a halála előtt csak annyit mondott, hogy ő egy Nephiel, jelentsen ez a szó bármit is… illetve hogy Kai Parker az apám. Ahogy azt kimondta, már nem tudtam visszatartani a dühömet és egy csettintéssel kitörtem a nyakát, majd egy üvöltés keretében borítottam lángba… Micsoda? Lehetetlen… tizenöt év után kellett megtudnom, hogy van… apám…
Három hónap telt el azóta és még mindig az a bizonyos név kattogott az agyamban… Kai Parker… Hiába szerettem volna elfelejteni, egyszerűen nem voltam rá képes… ezalatt az idő alatt nem voltam rest és próbáltam kideríteni mindent róla… szerencsére értettem a megfélemlítéshez és az erőmnek hála elég hamar megtudtam, azt, amit akartam. A pokolban uralkodik? Van egy olyan érzésem, hogy meg kellene látogatnom a drága jó apámat és követelni tőle az örökségemet… nem véletlenül vagyok a fia… akkor kérem szépen a részem a trónból…
Egyértelműen nem lesz könnyű dolgom, így azon gondolkodtam, hogy sereget toborzok, hátha azzal megnőnek az esélyeim a trónfosztáshoz... azonban erre nem volt már alkalmam. Megjelent előttem egy démon... Asmodeusnak hívatta magát. Úgy tett mintha olyan nagy hatalmú lény lenne... de engem aztán nem ver át. Hiába jött itt nekem a hókusz-pókuszával. Azt el kellett ismernem, hogy az apushoz vezető utat valóban megmutatta. Csak egy alkut kellett hozzá elfogadnom és ahogy ő fogalmazott: "Nem kell tovább keresned az Apád! Eljuttatlak hozzá, még mielőtt kimondod, hogy Geronimo!"
Belementem és a kézfogás után minden úgy történt, ahogy mondta. Egy kaput nyitott meg, majd amint átléptem rajta, egy pokolnak nevezett helyen kötöttem ki. Nem így képzeltem el... legalábbis azt hittem, hogy mindent majd lángok fognak borítani, erre pont az ellenkezője volt... havas táj fogadott. A kapu bezárult és egyedül maradtam. Nem haboztam hát, körülnéztem hátha látok valamit amerre elindulhatok.... így akadt meg a szemem egy távoli palotában. Nem vesztegettem az időt, így elindultam abba az irányba. Amint megérkeztem a kastélyhoz, berúgtam az ajtaját és belépve egy mosolyt erőszakoltam ki magamból. – Anyuci, Apuci… Megjöttem! – Tártam szét a karjaim, mintha arra vártam volna, hogy megöleljenek. Persze egyáltalán nem volt rá szükségem.
Fõkarakter: Killian Lacroix

Az álarc mögött: Fedora


Dommiel Parker
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Dommiel Parker



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
♕ Half-Blood Prince ♕
Másik felem :
Akinek az arcát viselem :
♕ Hero Fiennes Tiffin ♕
Tartózkodási helyem :
Denver or Hell
Az álarc mögött :
Fedora

Dommiel Parker Empty
TémanyitásDommiel Parker EmptySzomb. Május 11 2024, 12:26

Gratulálunk, elfogadva!
Krimon ℘ Kárhozott


❝Sötétség nélkül nem
létezik a fény sem.❝

Kedves Dommiel!

A félelem patrónusa... *lapozgat, aztán félredobja a könyvet*
Oké, te gyerek... mármint, a fiam. Nem is vagy a fiam! Egy másik életben, bocs, dimenzióban lehet, de az apád nem én vagyok! Az a démon, aki hozzám hozott, csúnya tréfát űz veled és velem is, ugye tudod?! Dommiel Parker 1323472421

Így hát sosem lehettem tisztában a létezéseddel. Nem tudom, kerestelek volna-e, ha tudok rólad, de ha a másik Én nem tette, gondolom, én se. Számomra a család fogalma semmit sem jelent. Egy gyerek meg plusz teher lett volna. Apropó, érdekelne, kivel volt együtt a másik Én! Ki az anyád? Dommiel Parker 3482202896 Csak mert roppant válogatós vagyok, tudod... nem mintha rád tartozna. Dommiel Parker 1323472421
Viszont azt rosszul teszed, hogy a poklot követeled tőlem. Helyesbítve tőlünk. De hé, nekem amúgy sincs közöm a pokolhoz, sajnos, mert Katherine az, aki uralkodik! Én csak megtűrt személy vagyok mellette, mert ha én nem vagyok, talán nem sikerül célt érnie. Hm.
Veszélyesnek tűnsz és kegyetlennek. Sőt, talán kegyetlenebbnek, mint én valaha is voltam. Jogosan aggódnék hát?! Dommiel Parker 471566308

Gyere csak, meglátjuk, mire jutsz... biztos felforgatod a lelkivilágomat, de számíts rá, hogy az arcodba fogok röhögni első körben. Még hogy az én gyerekem vagy... vicces fiú vagy te, Dommiel!  Dommiel Parker 3184867134  Dommiel Parker 61876957

Foglalózásd ne felejtsd, kölyök! Dommiel Parker 2981137954 Aztán várunk a jeges pokolban!  Dommiel Parker 4129323686



Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Kai Parker
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Dommiel Parker Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
The Black Sheep Turtle
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Dommiel Parker 9XYvh7C
in future
Lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Dommiel Parker E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Dommiel Parker Empty
TémanyitásDommiel Parker EmptySzomb. Május 11 2024, 12:26

The member 'Kai Parker' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Dommiel Parker L56g4Ij
Result :
Dommiel Parker LJeKV2Z

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Dommiel Parker 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Dommiel Parker F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Dommiel Parker Empty
TémanyitásDommiel Parker Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Dommiel Parker Empty
 

Dommiel Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dommiel Parker
» Kai Parker
» Kai Parker
» Poppy Parker
» Poppy Parker