Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Eric Dumas
Ma 00:31-kor


Denarius Lovelace
Tegnap 21:04-kor


Tatia Petrova
Tegnap 01:56-kor


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDavina Claire EmptyHétf. Ápr. 15 2024, 14:56

Davina Claire
Play by: Danielle Campbell




Becenév
D, Davi,

Titulus
the Harvest Girl

Születési hely, dátum
New Orleans, 1995. 11. 07.

Csoport
Warlock ℘ Boszorkánymester

Rang
A New Orleans-i boszorkányok vezetője

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
Denevér

Átváltozás
-
Család
A családom elég sokat változott az évek alatt. Először a new orleans-i boszorkányokat tekintettem annak, de miután az Aratás napon megpróbáltak feláldozni lemondtam róluk. Marcel Gerard New Orleans ügyeletes királya fogadott be magához és lett a védelmezőm, amolyan apa figura volt számomra, akire bármikor számíthattam. Ő viszont annyira korlátozott, hogy fellázadtam és ezernyi hibát vétettem. Mostanra olyanokat tartok a családomnak, akikre sose gondoltam volna azelőtt. Az ősök. Egyik tagja lettem a Mikaelson családnak a szerelmem révén. Ahogy mondani szokták: Always and forever
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Aratás lány
Születésemtől fogva a Francia Negyedben nevelkedtem, a koven tagjaként éltem az életem az anyámmal együtt. Aztán eljött az aratás rituálé, amire 3 másik lánnyal együtt kiválasztottak. Anyám azt mondta ezzel megkapom a koven megbecsülését. Belementem, de arra nem számítottam, hogy gyilkossággal fog végződni az egész és a többiek torkát a szemem láttára vágták el. Szerencsésnek érzem magam, hogy Marcel és a vámpírjai megjelentek és lemészárolták a boszorkányokat. New Orleans ügyeletes vámpír királya megmentette az életem és olyanná vált számomra, mint egy apa figura. Elrejtett a boszorkányok elől és kihasználta a bosszúszomjam a boszorkányok iránt. Viszont az erőm kezdett eluralkodni rajtam, igy be kellett fejezni az aratás rituálét. Az ősi boszorkányok az Ősök Síkján megkínoztak, igy visszatérve az élők közé képtelen voltam használni az erőmet. Szerencsére a legjobb barátom, Josh lelket öntött belém és az önmagamba vetett hitem is visszatért. Klaus átakarta venni az irányitást a város felett, amit nem hagyhattam neki, igy feltámasztottam a legősibb vadászt Mikaelt. Fegyverként akartam használni a Mikaelsonok ellen, de elbuktam és kénytelen voltam szövetséget kötni Klaussal. Az események olyan fordulatot hoztak, melyre egyáltalán nem számítottam, Kol meghalt...

Kilenc koven régense
Vincent ajánlása miatt az Ősök megtettek a kilenc koven régensének, igy hozzáférést kaptam az Ősök által megosztott kollektív hatalomhoz és tudáshoz. Ezen hatalommal úgy gondoltam feltudom támasztani Kolt. De kicsúsztak a szálak a kezemből és mire észbe kaptam már elrendeltem több áruló boszorkány halálát. A hatalom eluralkodott rajtam és az Ősök erejét rosszra használtam. Az Ősök megfosztottak a régensi hivatalomtól és kitiltottak a kovenből, az Ősök elzárkóztak tőlem és megfosztottak a kapcsolattól, amiből az erőmet nyertem.

Nővérek
A new orleans-i boszorkányok, legfőképpen az Ősök elfordultak tőlem, igy másik mágia forrást kellett találnom. A nővérek befogadtak és a sötét mágiához folyamodtunk. Egyik varázslat követte a másikat, de a célomhoz, igy se jutottam közelebb. Megelégelve a szövetséget egy varázslat segítségével átvettem az Ősök helyét és ezzel hozzáférésem lett az Ősök mágiájához. A nagyhatalmú sötét kovennel a hátam mögött elég erős lettem, hogy megtörjem Klaus kapcsolatát a leszármazottjaival. Sikerült feltámasztanom Kolt az eredeti testében, de a boszorkányközösség kitaszított, míg az Ősök megfertőzték az általam készített varázslatot. Kol elvesztette az irányitást és akaratán kívül megölt.

A halál után
A halál után azt hinné az ember, hogy a túlvilág létezik csupán, de úgy tűnik más sorsot szántak nekem. Vincent a lelkem darabkáit összeszedve megidézett és a lelkemet visszavarázsolta az Ősök Síkjára. Végül egy sötét tárgy erejével megtörtem az Ősök befolyását a fizikai lét síkja felett. Egy második aratási szertartás keretén belül újjá teremtettem a kapcsolatot az Ősök és az élő boszorkányok között. A rituálé során Vincent megtett a New Orleans-i ősmágia kapuőrévé. Végül a Sivár hatalomra tört és feltámasztott, majd összekapcsolódott velem, hogy aztán még több erőre szert téve saját alakot öltsön. El kellett hagynom New Orleanst és szerencsére Kol velem tartott, hogy aztán még egyszer visszatérjen a városba, hogy magába olvassza a Sivár egy darabját. Egy gyémántgyűrűvel tért haza hozzám, mire megkaptuk a megérdemelt boldogságunkat és a várva várt szerelmet.

Napjainkban
A Sivár halott, igy nincs értelme távol maradni szeretett városunktól. Legfőképpen a magukra hagyott boszorkányok miatt, akiket egykor vezettem. Szerencsére ahogy visszatértünk New Orleans-ba örömmel fogadott a boszorkány közösség és megtettek a vezetőjükké. Új élet kezdete ez számunkra és a családunk számára egyaránt.

Fõkarakter: Davina Claire

Az álarc mögött: Vic


Davina Claire
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Davina Claire



163
C szint:
Kalmithil
Davina Claire 92f94bd0c479485358ba9939f12efca3
Angyalszárny nyaklánc
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
the Harvest Girl
℘ ℘ ℘ :
Davina Claire 967b26c9aa7a76a2ad1aeedacf0d2fa9beaf12d1
Másik felem :
the wildest Mikaelson
Davina Claire Tumblr_o3umd8MxgN1ttevomo1_500
Akinek az arcát viselem :
Danielle Campbell
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Davina Claire Tumblr_inline_pc8zu85KNS1qgr6ny_400
℘ ℘ ℘ :
Davina Claire E0fdf19c1b87c75d212fa20bde85d274
Az álarc mögött :
Vic

Davina Claire Empty
TémanyitásDavina Claire EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 17:05

Gratulálunk, elfogadva!
Warlock ℘ Boszorkánymester


❝A család az, akiért harcolsz, és akik
hajlandóak érted harcolni.❝

Drága Davina!

Örömömre szolgál az, hogy elsőként üdvözölhetlek ebben az új világban! Davina Claire 4128458810  Davina Claire 3266136710  Davina Claire 3266136710 Rettenetesen örülök, hogy végül jöttél és nem is csak egy, de több karaktert is magadhoz szólítottál: várom mindegyikükkel a játékainkat... Davina Claire 4072675961 Na de most Davináról essen néhány szó.
Mindig is szerettem ezt a leányzót, mikor néztem a részeket: erős, bátor, vakmerő és nem elhanyagolható tény, hogy nagy szíve van.  Davina Claire 1935612345 Mindig sajnáltam a családja miatt, de persze, Marcel pótolta az apát az életében.  Davina Claire 4072675961 De azt hiszem, ő pedig már túlságosan féltette és azt se felejtsük el, hogy jó ideig az erejét használta leginkább. Már-már kihasználta a boszit...?  Davina Claire 412089836
Tetszett, hogy végigvezettél minket a lány életén és eljuthattunk a jelenbe: én már csak arra vagyok kíváncsi, Davina hogy fogja érezni magát most itt, New Orleansban újra. Davina Claire 2092540465 Hisz még nem tudja, hogy van egy koven, akiknek a legkevésbé sem szimpatikus Davina... Davina Claire 2779806821 viszont izgalmakat bőven tartogathat ez a szál is! Davina Claire 192699125

Egy szó, mint száz: köszönöm, hogy jöttél és érezd nagyon jól magad itt velünk!! Davina Claire 3266136710  Davina Claire 3266136710  Davina Claire 3266136710




Várj, ne szaladj úgy! Van itt még neked valami... kapsz egy útravalót. Egy talizmánt, ha úgy tetszik. Sok szerencsét, és sose hagyjon el téged a remény! Szerencsekocka.

Lycoris Fairwell
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Davina Claire Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
* Lucky Clover
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Davina Claire B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Davina Claire Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Davina Claire Empty
TémanyitásDavina Claire EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 17:05

The member 'Lycoris Fairwell' has done the following action : Dobókocka


'Szerencsekocka' :
Davina Claire L56g4Ij
Result :
Davina Claire 9ssIcgH

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Davina Claire 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Davina Claire F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Davina Claire Empty
TémanyitásDavina Claire Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Davina Claire Empty
 

Davina Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Davina Claire