Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: 16
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég


A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Jefferson Schilling
Ma 01:27-kor


Eric Dumas
Tegnap 00:31-kor


Denarius Lovelace
Szomb. Május 18 2024, 21:04


Tatia Petrova
Szomb. Május 18 2024, 01:56


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:26


Heather Blanchard
Csüt. Május 16 2024, 17:21


Raziel
Csüt. Május 16 2024, 16:48


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCharlotte Grey EmptyKedd Ápr. 16 2024, 18:50

Charlotte Grey
Play by: Sofia Carson




Becenév
Charlie

Titulus
Rebel Girl

Születési hely, dátum
New Orleans, 1993. május 23.

Csoport
Warlock ℘ Boszorkánymester

Rang
Boszorkány

Beállítottság
Biszexuális

Alakváltás

Átváltozás
Igazán nem változtam át semmivé, pusztán... a bennem szunnyadó mágia ébredt fel hirtelen, egyik napról a másikra. De tudom, hogy nem vagyok egyedül az erőmmel ebben a világban. Megtanulom majd kezelni és nem lesz gond.
Család
Nem ismerem a szüleimet. Nem kívánt gyermekként jöttem a világra és első dolguk volt árvaházba adniuk. Nem haragszom rájuk emiatt, talán még hálás is vagyok nekik. Megtanították azt, amit más késve tanul meg: csakis magamra számíthatok és senki másra.
Hiába vett magához egy kedves házaspár, akiknek nem lehetett saját gyereke, sajnos sosem alakult ki köztünk az az igazi kötelék. Talán azért is, mert mire magukhoz vettek, elmúltam 10 éves... addigra már volt egy kialakult nézetem a családot illetően, illetve, hogy számomra mit jelent és mit nem fog soha.
Egyedül lenni kifizetődőbb, mint bármi.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Az Apokalipszis előtti években...
Évekkel ezelőtt valami olyasminek voltam a szemtanúja, amit jobb szeretnék elfelejteni. Mégis pontosan látom magam előtt az egész kicseszett jelenetet, azt, ahogyan az ijesztgetős rém sztorik megelevenedtek előttem. Ha valaki azt mondta volna nekem, hogy vámpírok léteznek: kiröhögöm az illetőt. Még most sem hinném el, ha nem láttam volna egy fiatal srácot és egy hosszú, szőke hajú lányt aznap este a sikátorban. Ők nem vettek észre, de mivel gyanús volt a srác, így tisztes távolságból figyeltem őket, készen állva arra, hogy benyomjam a rendőrségi hívószámot. Azonban amit láttam, teljesen lesokkolt. Az az emberfeletti gyorsaság, aztán azt láttam, hogy közelebb hajol a lányhoz. Suttogott neki valamit, mire a lány többet meg sem szólalt. Nem értettem, miért nem kiabál, miért nem tesz semmit? Hagyta, hogy a srác a nyakába harapjon. Messziről persze nem tudtam megállapítani, de később minden világossá vált. Csak néhány pillanat kellett ahhoz, hogy valóban megértsem.
Még most is hányingerem van a gondolattól. Sosem hittem semmiféle természetfelettiben, pláne nem a vámpírokban és a saját szememmel látva… nem. Jó ideig tagadtam magam előtt ezt az egészet. Betudtam valami elcseszett hajlamokkal megáldott sorozatgyilkosnak. Aztán néha, időről-időre belefutottam hasonló, árulkodó jelekbe, mint az a halk suttogás, vagyis igézés, ahogyan a köztudatban már elterjedt.
Sosem meséltem el senkinek. Nem is terveztem, hisz ki hinne nekem? Még én is tagadom magam előtt. Van jobb dolgom is, mint a vérszívók.

Ja, jobb dolognak számít, ha elrabol és fogva tart egy pszichopata? Nem, komolyan kérdezem! Nem is tudok jobb szót arra a Mr. akárkire, mint hogy pszichopata. Ráadásul idős és ahogy rám nézett… vagy egy hónapig nem engedett el. Azt hitte, kiszedhet belőlem bármit. De nem vagyok hülye, semmit sem mondtam neki, sőt, helyette az idegein táncoltam. Még le is köptem, hogy érezze a törődést.
Sosem voltam az a fajta, aki olyan könnyen megijedt volna bármitől vagy bárkitől. Bátornak és vakmerőnek, valamint céltudatosnak gondoltam magamat.
Egyetlen bajom volt, amíg a cellájában kellett ücsörögnöm: nem voltam online és nem tudtam a táncversenyre készülni.
Mindig is úgy gondoltam, hogy táncosként érhetek csak el igazán valamit. Elismerést. Figyelmet. Szeretetre nem vágytam túlzottan, mert megtanultam már egymagam élni.

Egészen múlthét csütörtökig nem volt semmi bajom. Hosszú hónapokig nem találkoztam újabb vámpírral vagy arra utaló jellel, így lassan már elkönyveltem magamban, hogy csak én haluztam meg magamnak.
De mikor késő este, a táncpróbáról igyekeztem hazafelé, ismét megtörtént. Egy vámpír szinte az orrom előtt tépte fel a férfi torkát, én pedig elfutottam. Mondhatnánk, hogy ennyit a bátorságomról, de Te ott maradtál volna, hogy téged is elkapjon?

Napjainkban


Fõkarakter: Lycoris Fairwell

Az álarc mögött: Eliffe


Charlotte Grey
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Charlotte Grey



163
C szint:
Kalmithil
Charlotte Grey F4978756d85a89104d7d16b6fef53cab
XY ♡
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
Rebel Girl ♡
Másik felem :
Maybe one day we will meet...
Charlotte Grey 2ed6efe325fd17ef5a1251f123970249fcbad285
Dominic Arback
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sofia Carson ♡
Tartózkodási helyem :
New Orleans ♡
℘ ℘ ℘ :
Charlotte Grey 43533ffddc825735b7aed769b009b29916c68cd9
Az álarc mögött :
Eliffe

Charlotte Grey Empty
 

Charlotte Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte Grey