Silhouette in the Sunshine
I was feeling Epic
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fortuna
luck is fickle: april
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Ápr. 03 2024, 13:37-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done


Heather Blanchard
Tegnap 17:21-kor


Raziel
Tegnap 16:48-kor


Heather Blanchard
Kedd Május 14 2024, 13:21


Geneviéve Moreau
Hétf. Május 13 2024, 15:34


Elliot Campbell
Vas. Május 12 2024, 16:07


Seraphim Scamander
Vas. Május 12 2024, 15:02


Klaus Mikaelson
Vas. Május 12 2024, 13:19


Darren Fray
Vas. Május 12 2024, 13:18


Astrid Fray
Vas. Május 12 2024, 02:25


I was feeling Epic
in this month

10 Hozzászólások - 21%


8 Hozzászólások - 17%


7 Hozzászólások - 15%


4 Hozzászólások - 9%


4 Hozzászólások - 9%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


3 Hozzászólások - 6%


2 Hozzászólások - 4%



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 19:19

The end
Egy fejezet a végéhez ért

Raziel
The Angelic Admin
ahonnan az angyali gondoskodás jön
Raziel



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Jamie && Gen // Our first real meet 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Jamie && Gen // Our first real meet F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
716
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 17:44

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Nem értem hogy mit és miért sajnál, ha egészen őszinte akarok lenni. Csak szerettem volna túllenni ezen az egészen, szívesebben lennék otthon, ma már biztosan nem is fogok bemenni dolgozni, egyszerűen nem látom értelmét és talán mindenkinek jobb is lenne. Látom magam előtt, ahogyan valakihez hozzávágom a poharát és a tányérját, mintha a világ összes türelmét elveszítettem volna ezekben a percekben, amit vele és a másik vámpírral töltöttem, bár... ezek nem simán csak percek, szerintem már egy óra is simán eltelt, mióta kitörtem a nyakát. Kicsit úgy érzem hogy talán jobb lett volna ha az ő testét is egyből felgyújtom és nem csak állok önostorozva az élettelen teste felett. Mostanában a tűzben találtam leginkább vigaszt, mintha a lángok tánca lenne az egyetlen dolog ezen a földön ami megtud nyugtatni az elmúlt hetekben. Esténként sokszor ülök a kandalló mellett és nézem a lángokat, miközben a gyógynövényes teámat iszogatom.
- Értem. - ez egy remek társalgás, legalábbis ezek az egyszavas válaszok csodásak. Azt hittem heves ellenkezésbe fog majd kezdeni és védeni fogja magát mindenáron, de nem. Úgy látszik hiába van már mögötte annyi év, nem akar kiállni magáért, bár megmondom nem is értem hogy most miért foglalkozok ezzel... lényegtelen az egész.
Felvonom a szemöldökömet, kezd elfogni egy érzés, hogy talán tévedtem és lehet hogy nem annak a vámpírnak a társa csak én gondoltam túl a dolgokat? Minden jel arra mutat egyelőre hogy ő annak a vámpírnak volt a társa, miért osont volna csak úgy a hátam mögé? Csak figyeltem őt, végigmértem, biztosan legyűrne közelharcban ha ember lenne, erős a fizikuma és eléggé magas is hozzám képest, ha nem lennék boszorkány biztosan esélyem sem lenne ellene és félek, hogy ha kiengedem akkor pillanatok alatt idesuhan és kitöri a nyakamat, hiába is szeretnék neki hinni, jobb óvatosnak lenni. Talán az lenne a legjobb ha kitörném ismét a nyakát és itt hagynám őt, míg szépen kellő távolságra kerülök tőle.
Következő szavai meglepnek. - Hát ha ez megnyugtat én se hittelek vámpírnak és gyilkosnak sem, bár... az esetek többségében a vámpírokból azok lesznek, örökké nem lehet kerülni az elkerülhetetlent. - álszentség és hazugság lenne azt állítania hogy sosem bántott senkit és nem lett egyetlen áldozata sem az évek alatt. Sajnos a fajtáját szorosan kíséri a halál és a tragédia is, bezzeg az emberek félnek a fekete macskáktól mert balszerencsét hoznak... a vámpíros hülyeségekért pedig oda vannak, pedig a valóságban nem olyan csillámpónik mint az alkonyatban.
- A legrosszabb embert és a legrosszabb napot választottad ki, hogy hősi szerepben tetszelegj... - jegyzem meg inkább magamnak, mint neki de nem is zavar, ha hallja. Ha vannak is olyan lények mint ő, akik egyből rohannak segíteni egy bajba jutott embernek, akkor ostobák, mindenki hálatlan és általában csak kihasználja a másikat... neki ezt már meg kellett volna tanulnia, hiszen nem frissen átváltozott vámpír, ebben már megerősített.
Valami történt velem, megindultak az emlékek és a régi érzések, mintha átvették volna az irányítást, mintha muszáj lenne, mintha most jött el az a pillanat amikor szabadulhatnak a bezártságtól. Próbáltam elnyomni őket, nem akartam velük foglalkozni se most, se később... szabadulni szerettem volna mindentől, örültem volna ha egy vámpír csak könnyedén megigézhetne és elfelejthetném a történteket, elfelejteni hogy mit tett az apám és azt is... hogy... én... mit tettem... vele. A könnyek amikről eddig azt hittem örökre eltűntek most erőszakosan szerettek volna megjelenni és utat törni maguknak.
Megszüntettem az igézetet, szabad volt nem is igazán foglalkoztatott, hogy mit csinál, felőlem rám is támadhatott volna, csak szerettem volna már egyedül lenni. Amikor végre éreztem, hogy eltűnik szabad utat engedtem a könnyeimnek, elmentem a legközelebbi padhoz és leültem. Azt hittem sose apadnak majd, mintha az összes eddig elnyomott fájdalmam kamatostul megjelenne. Átöleltem magam szorosan, hosszú percek teltek el, mire végre megtudtam nyugodni.
Letöröltem a könnyeimet és elindultam a bácsikámhoz, csak beszerettem volna feküdni az ágyamba és talán sose kimozdulni onnan, holnap biztosan nem fogok bemenni az óráimra.

475 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 01:28



Genie & Jamie


And there's no remedy for memory
Your face is like a melody

OcIs.gif
Pöcsfejnek se neveztek soha, de hát mindent el kell kezdeni egyszer. Mások szemében inkább voltam udvarias, kedves, legfeljebb azt jegyezték meg, ez a mai világban mennyire nem jellemző az emberekre. Igaz, hogy én más korból származom, de ebben a korban is vannak rendes emberek, csak meg kell találni őket és aki nem ilyen, azt távol tartani magadtól. A lány megjegyzése mégse esett rosszul, nem vettem magamra, sőt, még csak nem is érdekelt. Csak szabadulni akartam, és különben is mit számít egy idegen véleménye? Ha neki ettől jobb, legyek én a rosszfiú a szemében.
- Sajnálom. - Mást nem tudtam mondani, hiába mentegetőztem volna, hogy márpedig én nem vagyok pöcsfej csak azért, mert nem tartom magamat annak. Másnak még lehetek az és kicsit meg is értettem őt. Nem tudhatta igazat mondok-e vagy sem, simán az arcába hazudhattam volna, hogy aztán lecsapoljam a vérét. Nem tettem volna soha ilyet, de ő ebben nem lehetett biztos.
Nem terveztem ilyen helyzetbe keveredni, csak úgy megtörtént. Lényegében azon kaptam magam, hogy ebben a helyzetben vagyok... Persze, én követtem őt, de ezt kár is tovább ragozni.
- Nem volt a terveim között, hidd el. - mondtam, a hangom már tényleg lemondóan csengett, halkan. Nem akartam már vitázni vele, ahhoz túl szoros volt a nyakam körül a hurok. - Nem, kifejezetten értelmesnek tűnsz. Már az első alkalommal is annak tűntél. És kedvesnek. - vontam vállat, mert neki nyilván nem számított egyáltalán, milyennek láttam. Nekem valamiért fontos volt, hiszen ha meg is ölt volna a tűzkörrel, akkor sem nehezteltem volna rá.
- Megértem, miért gondolsz gyanúsnak. Bevallom, tényleg furcsán jöhetett ki hogy mondhatni mögéd lopóztam, de... láttam, hogy nem kell segítség. Nem volt értelme közbeavatkoznom. - motyogtam halkan, talán meg se hallott minden szót onnan ahol állt. Beszéltem, mert úgy éreztem illik válaszolni neki és mert nem volt jobb dolgom, de éreztem, hogy neki nem nagyon fontos, mit is válaszolok. Én sem éreztem olyan nagyon lényegesnek.
Nem reagált mindenre, helyette a szemét forgatta, én pedig emiatt tüzetesebben vizslatni kezdtem. Az arcát, a testtartását, a szemeit... Tényleg csinos lány volt, tele vad érzelmekkel, s valamiért az volt az érzésem, nem igazán tudja mit csináljon. Legalábbis nem volt benne teljesen biztos, hogy meg kéne ölnie. Nem kerülte el a figyelmemet a nedvesség, ami fényleni kezdett az arcán. Már-már kezdtem megsajnálni, bizonyára sok mindenen ment keresztül, talán épp a vámpírok miatt, ezt nem tudhattam. Ugyanakkor dühös is voltam és csalódott, azt nem igazán tudtam, kire vagy miért érzem azt, amit. A szavai megleptek, ahogyan az is, hogy kialudt a tűz, aztán a furcsa hangja... Megtorpantam, nem rohantam el azonnal ahogy eredetileg terveztem. Néztem még pár másodpercig, egyik lábam már rajtra kész volt, míg a másik habozva hátrébb maradt. Valamiért meg akartam vígasztalni vagy legalább megkérdezni jól van-e, de végül győzött a menekülési vágy.
- Köszönöm! - suttogtam még neki. Lassan sétáltam arrébb, még egyszer visszapillantva rá, a következő pillanatban pedig köddé váltam. Még otthon sem tudtam kiverni a fejemből a lány indulatos utolsó szavait.




493 szó ✦ Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710


Jameson Reid
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Jameson Reid



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 0d28306eb7a7801090440415aeb1a0d240a7e5ef
Teknősbéka
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
⇝ whisky on the rocks
Másik felem :
⇝ Geneviéve Moreau ♡
Jamie && Gen // Our first real meet 4c7f972e866fbec95734f809fb8ca066397ff15f
Ennyi éve vagyok a világon :
102
Akinek az arcát viselem :
⇝ Henry Cavill
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet OcIs
Az álarc mögött :
Alice

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 23:03

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Abszurd volt az egész helyzet és elég nevetséges is, szerintem mindenki így gondolná a helyemben, hiszen egy este alatt nem hogy egy vámpír, de kettő is betalált. Szerettem volna csak magam mögött hagyni az egészet, azt hittem azzal hogy kitörtem a támadóm nyakát és felégettem a testét véget ér az egész kellemetlen estém, beugrok gyorsan munkába és igyekszem minél előbb hazajutni, de sajnos nem így lett. Miért vagyok olyan szerencsétlen, hogy ilyen helyzetekbe találom magam?!
Ő is egy faszfej. Igen, egy igazi faszfej. - Muszáj ma csak ilyen pöcsfejeknek betalálniuk? - fakad ki belőlem a kérdés és csak sóhajtok egy nagyot. Régebben sosem beszéltem csúnyán, valahogy nem jöttek a számra ezek a szavak, bezzeg most csak könnyedén jönnek, mintha már semmilyen gátlásom nem lenne, megváltoztam... az az este megváltoztatott és félek, hogy nem olyan irányba, amilyenbe kellett volna.
- Nem kéne ilyen helyzetekbe keveredni és akkor nem lenne semmi baj. - tárom szét a karjaimat. Kellett neki összeszövetkeznie ezzel az idiótával, hát miért volt jó döntés rám támadni? Jobban ki kellett volna gondolniuk, hogy mit tegyenek és hogyan tegyék azt, sajnálom hogy nem vagyok egy gyenge és törékeny kislány, aki inkább fuldokolt volna tovább... - Persze, aztán az első dolgod lesz kitépni a torkomat, tényleg ilyen ostobának gondolsz? - csattanok fel és kezdek egyre mérgesebb lenni. Az idióta magával fog kicseszni, hiszen a mágiámra kihatnak az érzések, ha így halad a lángok el fognak szabadulni és azelőtt elérik, mielőtt megállíthatnám. Ahogy nézem el is kezdett pulzálni a tűz. - Nekem meg tűzkörbe nincs időm zárni gyanús vámpírokat. - vonom meg a vállam színpadiasan. Na most? Patthelyzet.
Nem tudom hogy mihez kezdjek vele, mert nem tudom hogy valójában hogyan is került ide. Lehet igazat mondd és tényleg segíteni akart, de akkor miért az én hátam mögé osont és miért nem a vámpír háta mögé, akkor csak simán kitéphette volna a szívét és lehetett volna a hős. Próbálok gondolkodni, bár jobban menne ha egyáltalán nem szólalna meg, míg döntésre nem jutok, csak pár percet adhatna, hogy végig gondolhassam.
Megforgatom a szemeimet. Még hogy egy férfi segíteni... nem akarok általánosítani, de a saját apám tönkretette az életem, egész életen át utált, pedig neki kellett volna a legjobban szeretnie... De egyáltalán nem szeretett, kicsit sem, szörnynek látott, egy igazi szörnynek. Nem jutottak el hozzám a szavai, éreztem hogy a könnyen mardossák a torkomat és hiába próbálom visszatartani, egy csepp mégis legördül az arcomon. Nem akarok szörny lenni, nem akarok olyan lenni, mint az apám, ő csak gondolkodás nélkül megölné.
Legyintek egyet a kezemmel, mire kialszik a lángok, bár lehet ostoba döntés, de inkább hátat fordítok neki, nem akarom hogy lássa az arcom és hogy gyengének lásson... - Menj... - csuklik meg a hangom és átkarolom magamat. Fájdalom. Szenvedés. Magány. Ezek járnak át, amikor éppen nem a düh teng túl bennem. - Menj amíg fel nem gyújtalak! - kiabálok rá. Szeretném ha eltűnne, ha csak hallanám ahogyan elsuhan mellettem, egyedül akarok lenni.

475 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 23:02



Genie & Jamie


And there's no remedy for memory
Your face is like a melody

OcIs.gif
Próbáltam a fejemben a fogaskerekeket működésre bírni, valahogy ki kellett másznom ebből a szituációból. Nyeltem egy nagyot, ahogy a lány újra beszélni kezdett, mert nem igazán tudtam, hogyan fogom meggyőzni. Nem ez volt az első vámpír akivel el kellett bánnia, ezt sejtettem, s azt is, hogy jó oka van utálnia minket. Utáltam, hogy magamat is ebbe a kategóriába kell sorolnom, de ez volt az igazság. Én is vámpír voltam, nem tehettem az ellen semmit, hogy engem is az ilyen gazfickókhoz hasonlítgassanak.
- Nem gondolsz egy kicsit túl sokat magadról? - fakadtam ki végül én is. Nem körülötte forgott a világ, s mégis miért hiszik azt mindig a boszorkányok, hogy a vámpírok pont nekik akarnak ártani? Lehet, hogy néhány fajtársam tényleg lépten-nyomon beléjük köt, de sem én, sem az a barom nem tudta, micsoda ő. Bár ő épp ezt is hitte, hogy csak kipécéztük magunknak, hogy aztán... mit tudom én mikre gondolt. Nem akartam én tőle semmit, még meg is próbáltam elkerülni, hiszen kedvesnek tűnt.
- Ó, mert egy ilyen szituációban igazán meg tudom csillogtatni a humoromat, igaz? - mutattam körbe, a tűzre utalva, az arcomon egy különös, torz vigyor ült. Sosem voltam cinikus ember, a szarkazmusom sem sűrűn vettem elő, de már nem tudtam mit kezdjek a helyzettel. - Nézd, én nem akarok bajt. Csak engedj el és már itt sem vagyok. - próbálkoztam, de még a hangomon is hallatszott, mennyire nem hiszek abban, hogy majd tényleg elenged. Fölösleges próbálkozásnak tűnt, ám más nem jutott eszembe. Mégis hogy kéne meggyőznöm őt? Semmi jó ötlet nem jutott eszembe. - Nincs nekem arra időm, hogy egy halandó lányt üldözzek hetekig, hogy aztán csapdába csaljam. - sóhajtottam lemondóan.
Dühös voltam, ámbár igyekeztem ezt nem kimutatni. Az nem segített volna rajtam, sőt. Ha agresszívnek tűnök, azzal csak pont az ellenkezőjét érem el. Nem mintha nem fordult meg a fejemben, hogy amint kiszabadulok egyszerűen csak kitöröm a nyakát, de na... nem komoly gondolat volt. Csak afféle képzelgés, mint mikor elképzeled, hogy a hangos szomszédod lezúg a lépcsőn. Nem tettem volna kárt benne soha, de nagyon bosszantó lány volt.
- Azt ne mondd, hogy te is olyan vagy, aki férfitől nem fogad el segítséget. Mi a baj azzal, ha valaki régimódi? Tudod, én már jó pár évet tudhatok magam mögött. - tettem hozzá lágy hangon. Igyekeztem higgadt maradni és bebizonyítani neki, hogy nem vagyok rossz ember. Lény, ahogy ő mondta. A szememben szomorúság ülhetett, mert én sosem akartam átváltozni.
- Várj! - szólaltam meg kissé hangosabban, ahogy a lángok közelebb értek hozzám. Újra izzadni kezdtem. Ez nem történhet meg. - Kérlek! Nem tudom mit akarsz hallani tőlem. De hazudni nem fogok. Semmi közöm nem volt ahhoz a vámpírhoz, ez az igazság! Már azt is megbántam, hogy utánatok eredtem. Én csak haza akartam menni, aludni egy jót a saját ágyamban. Holnap dolgoznom kell... - halkultam le kicsit. Ez hülyeség volt, épp a munka miatt aggódni, de nem tehetek róla. Valamiért eszembe jutott.




485 szó ✦ Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710


Jameson Reid
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Jameson Reid



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 0d28306eb7a7801090440415aeb1a0d240a7e5ef
Teknősbéka
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
⇝ whisky on the rocks
Másik felem :
⇝ Geneviéve Moreau ♡
Jamie && Gen // Our first real meet 4c7f972e866fbec95734f809fb8ca066397ff15f
Ennyi éve vagyok a világon :
102
Akinek az arcát viselem :
⇝ Henry Cavill
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet OcIs
Az álarc mögött :
Alice

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 23:01

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Lassan majd el kéne döntenem, hogy mi legyen vele és mit kezdjek a helyzettel, mert nem lenne a legokosabb döntés csak úgy az útjára engedni, mintha mi sem történt volna. Valamiért úgy érzem hogy köze van az előző vámpírhoz, de a cimborája már biztosan a pokolban szaladgál a végzete előtt, remélem hogy nem lesz boldog neki a túlvilágon. Gyerekkoromban féltem a vámpíroktól, rettegtem tőlük, hiszen a volt gyülekezetben már elég korán beavatják a fiatal boszorkányokat és boszorkánymestereket ezekbe a dolgokba. Sosem értettem, hogy pontosan miért is csinálták ezt, de sajnos már amúgy sincs értelme ezen gondolkodni és rágódni, hiszen a gyülekezetnek vége, kihaltak a tagjai.
Felvonom a szemöldökömet és úgy nézek vissza rá. - Ne haragudj, de nem szeretem, ha ostobának néznek. - teljes őszinteséggel mondom, ezt valahogy sosem szerettem és nem is tudtam tolerálni, hiszen ez az egyik legmegalázóbb dolog amit egyik ember tehet a másikkal. - Biztos nem véletlen jártál erre pont most... - forgatom meg a szemeimet, nem szeretnék ebbe a játékba belemenni, természetesen aki veszélyforrás az ilyen körben is fogja végezni, de erre tekinthetünk metaforaként is. Mindenki szereti távol tartani magától az ilyen alakokat, főleg ha természetfeletti erővel vannak megáldva és képesek pillantok alatt kitépni a torkunkat.
Nagyon elmés, most már biztos vagyok abban, hogy ő mestere annak, hogy hogyan rontson az amúgy is ingatag helyzetén, mesterien vágja maga alatt a fát. - Nem tudom mennyi idős lehetsz de a humorod körülbelül a 4 éves szinten megrekedt. - fapofával nézek rá, bár lehet csak a saját feszültségét akarja oldani, nem mintha ne lenne miért feszültnek lennie. Mindössze elég egy csettintés és ő is lángra kap vagy csinálhatnám a lassabb módon, addig szűkülne a kör, míg teljesen körbe nem zárják a lángok. Nem hiszem, hogy akkor is ilyen humorosnak érezné magát.
Azt hittem ennél magasabbra már nem tud kúszni a szemöldököm, félő hogy már a hajvonalammal lesz egy helyen. Nem elég ez az áldozati bárányszerep, amit magára vesz... biztos nagyon megsérthettem azzal, hogy hasonlóan tekintek rá, mint a fajtársaira, hát húsz év múlva nem hogy a nevemre, de még az arcomra se fog emlékezni, örökké élnek, mégis megrekednek az ilyen pillanatokban, gyerekes... pont mint egy 4 éves.
- Középkori lovag voltál vagy herceg? Bennük szokott vadul égni ez a megmentési láng, mintha egy nő nem tudná magát megvédeni és egy férfi segítségére szorulna. - kuncogok fel már én is kínomban, majd sóhajtok egyet. - Elnézést, rosszul mondtam. Mintha szükség lenne egy lény segítségére. - nem tudom hogy honnan jön ez a sok indulat és düh, ami most felszakad belőlem... azóta nem adtam ki magamból ezeket az érzéseket, mióta megöl...
- Próbáljuk újra. - csettintek egyet és a lángok közelebb haladtak hozzá, bár még nem vészesen közel, de ha nem lesz hirtelen őszinte, akkor lehet hogy rövididőn belül a másik sorsára jut.

452 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 23:00



Genie & Jamie


And there's no remedy for memory
Your face is like a melody

Nem értettem, hogy csöppentem egy ilyen helyzetbe. Pár perce még a kollégáimmal iszogattam, aztán egy tűzkör közepén találom magam. Illetve nem, azóta egy óra már biztos eltelt, ha nem több. Össze voltam zavarodva és csak haza akartam menni a lakásomba aludni egy jót. Meg sem fordult a fejemben, hogy bármi hasonlóba keveredek. Nem sűrűn kerültem bajba, ügyesen el tudtam rejteni a valódi kilétemet és a lehető legemberibben élni az életemet. Nem ártottam én senkinek, sőt, segítettem, ahol tudtam, ennek a boszorkánynak is a segítségére siettem, mielőtt tudtam volna, micsoda ő. Tényleg megbántam.  
A lángok fölött átpillantva halványlilás szín tárult a szemem elé, mire automatikusan megdörgöltem a szemeimet. Már megint ezek a színek... Szívesen elmentem volna egy orvoshoz, de a vámpírok és az orvosok valahogy nem férnek össze, a végén még valami kísérleti patkány lenne belőlem. Őszintén nem tudtam mire vélni, hogy különféle színeket látok az emberek körül, s nem is nagyon akartam foglalkozni vele. Egy idő után mindig eltűnt, én pedig megnyugtattam magamat, hogy csak kimerültem. Végül is a vámpírok elméje sem védett mindentől.
- Tessék? - értetlenkedtem, és széttártam a karjaimat magam körül. - Arra ébredtem, hogy lángok vesznek körül. Nem igazán tudok mit megmagyarázni. - ingattam a fejemet. Nem értettem mire gondolhat. Kezdett kiborítani ez a lány.
- A... micsodám? - kínomban már halkan felnevettem. - Azért valljuk be, gyanús volt. - jegyeztem meg kissé oldalra billentett fejjel. Na igen, Jamie, most kell viccelődni. Oké, valójában igazam volt, mert nem véletlenül követtem őket idáig. Abból a fickóból én bármit kinéztem volna. Hirtelen rájöttem, hogy nyoma sincs a vámpírnak, csak valami koromszerű maradt az aszfalton. Elégette. Más magyarázat nincs, s még hálás lehettem, hogy én nem jutottam a sorsára.
- Várj, te miről beszélsz? Miért kell egy kalap alá venni az összes vámpírt? - fújtam ki a levegőt kissé dühösen. Értettem én. A legtöbb vámpír valóban nem törődik az emberekkel, ételnek nézik őket, gonosz dolgokat művelnek, de én nem, és azt hiszem még sok fajtársam van ezzel így. - Már elnézést, de meg akartalak védeni, azért követtelek. Arra kicsit sem számítottam, hogy elintézed magad a dolgot. Vagyis... nem így. - csóváltam a fejemet, és én is föl-le kezdtem járkálni mint ő, csak éppen nekem kevesebb helyem volt. Hihetetlen mibe kevertem saját magamat...
- Semmi közöm nem volt ahhoz a fazonhoz. Az egyetemen sem miattad voltam, a munkámat végeztem. Én az ég világon semmit sem akartam tőled! - A hangom kezdett kétségbeesett lenni, mire vettem egy nagy levegőt. Ezt nem hiszem el...  




412 szó ✦ Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710


Jameson Reid
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Jameson Reid



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 0d28306eb7a7801090440415aeb1a0d240a7e5ef
Teknősbéka
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
⇝ whisky on the rocks
Másik felem :
⇝ Geneviéve Moreau ♡
Jamie && Gen // Our first real meet 4c7f972e866fbec95734f809fb8ca066397ff15f
Ennyi éve vagyok a világon :
102
Akinek az arcát viselem :
⇝ Henry Cavill
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet OcIs
Az álarc mögött :
Alice

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 22:58

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Túl gyorsan jönnek a történések és már lassan én magam sem tudom, hogy mi történik vagy éppen mi zajlik. Az egyik pillanatban még egy vámpír megtámad és a torkomat szorongatja a következőben meg két férfi test hever mellett kitört nyakkal. Biztosan van olyan elborít ember, akinek pont ilyen fétise van, de sajnos nem gazdagítom ezen emberek táborát, ráadásul az egyik halott feltehetően egy ember. Nem akartam még egy ember halálát okozni, hiszen nem rég tizenhárom ember életének kioltását kényszerültem az első sorból végignézni... Az emlékek. Talán az érzéseimtől vagy a gondolataimtól de a vámpír testét beborító lángok még jobban felcsaptak és még erősebben nyaldosták hulláját, míg csak hamu maradt belőle. Kezemmel legyintve kicsit jobban feltámad a szél és hamvai a város utcáiba szétszóródnak.
Jelenleg nagyobb problémát jelentett a másik előttem fekvő ember, akit kénytelen leszek ugyanerre a sorsa juttatni, pedig nem is tett semmit. Rosszul érzem magam, kénytelen vagyok fel-alá járkálni, hogy csillapítani tudjam heves érzéseimet és erőteljes gondolataimat, egyszerűen nem hiszem el... tényleg olyan ember leszek, mint az a férfi... akarva, akaratlanul de hasonlítok rá?! Tényleg olyan szörnyeteggé fogok válni?! Nem... egyszerűen én nem születtem gyilkosnak, nem akarom hogy másoknak is azt a szenvedést keljen átélnie mint hazámban a tizenkét áldozat családjának.
Megmozdult a keze... azonnal több forgatókönyv és lefutott a fejemben, ezek szerintem áldozat volt, valaki megcsapolta majd meggyógyította a vérével... Szegény, legrosszabb helyen volt a legrosszabbkor... Történetesen ha jobban belegondolok, lehet hogy eddig is vámpír volt? Hiszen pillanatok alatt került mögém és biztos voltam benne, hogy csak ketten vagyunk, az idióta vámpír és én, nem érzékeltem más jelenlétét. Óvatosság és önvédelmi szempontból lángkört húztam a teste köré, így nem fog rám támadni vagy éppen menekülni sem, csapdába esett.
Kérdésére csak felvonom a szemöldökömet. - Ezt szerintem te tudod megmondani... mi történik? - kérdezek vissza, de nem igazán látok a tekintetében olyan mértékű értetlenséget, mint az ember várná. Gyanús. Valamiért nagyon gyanús. Csak vizslatom a tekintetemmel és elkezdem körbejárni a kört, nem értem miért, de megnyugtat ha sétálok, legalább nem csak egy helyben állok, mint egy idióta.
- A cimborád rá a tanú, hogy amúgy sem tudnál olyan könnyedén kárt tenni bennem... - jegyzem meg halkan, de tudom hogy tökéletesen hallja amit mondok, hiszen minden érzékük felerősödik, jobban látnak, hallanak mint az átlagos emberek. - Első látásra ő sem tűnt gyilkosnak és vámpírnak, csak egy nőgyűlölő baromnak... - biccentek a fejemmel újra az előbb emlegetett vámpír felé, de már se hamu, se semmi nem maradt belőle, csak égésnyoma volt, amit az eső úgyis el fog mosni.
- Ez volt a terv? Hogy összebotlunk az egyetemen, meg pár helyen, kiismered a szokásaimat majd amint találtok rendszert a napjaimban rám támadtok? Most meg próbálod letagadni, hogy a társad volt? Kérlek ne nézz ostobának. - kicsit engem is meglep a düh, ami elkap és a lángok már reagálnak is az érzéseimre. Egész kézenfekvő és egyértelmű a szituáció, társak voltak. Párszor véletlen összefutottunk, majd utána biztosan követett engem, nem értem hogy valakinek miért van ennyi energiája ilyen dolgokra, miért nem támadtak csak simán másra az utcán, több értelme lett volna. Ostobák, mindketten ostobák, most pedig gyáva módjára próbálja majd letagadni a társát és előadni az ártatlant, hogy kiengedjem. Talán a régi Gen megértőbb lett volna, sajnálatára apám megölte...

460 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 22:57



Genie & Jamie


And there's no remedy for memory
Your face is like a melody

Sosem tudhatod, ki melyik fajhoz tartozik, ezt már az évek alatt megtanultam. Mégis meg tudnak bizonyos emberek lepni, erről a lányról sem gondoltam volna, hogy a boszorkányok táborát erősíti, bár valószínűleg rólam sem gondolná senki, hogy vámpír vagyok. A legtöbben eleve nagy agyarakkal képzelik el a vámpírokat, és nem is gondolják, hogy létezünk. Én sem gondoltam még halandóként, miért is hittem volna bennük? Még átváltozásom után is nehezen hittem el, abban reménykedtem majd felébredek és elmesélhetem Maisie-nek a furcsa rémálmomat. Hamar meg kellett emésztenem, hogy ez a valóság.
Egy kicsit megbántam, hogy a lány és a támadója után eredtem, mert abban a pillanatban, ahogy rátámadott a vámpírra, úrrá lett rajtam a túlélési ösztönöm. Menekülnöm kellett volna, mert a boszorkányokkal nem jó ötlet ujjat húzni, de a lábam földbe gyökerezett. Pedig jobb lett volna egy pillanat alatt elsuhanni, anélkül, hogy a lány észrevett volna engem, de erre lehetőségem sem volt. A lábaim persze akkor indulnak meg, amikor nem kellene és nem is arra, amerre indulni szerettem volna. Valahogy önkéntelenül is egyre közelebb kerültem hozzájuk, azt hiszem, a kíváncsiság végül felülkerekedett azon a bizonyos túlélési ösztönön.
A sötétség túl hirtelen borított be, mintha lekapcsolták volna a villanyt. Ahogy kezdtem magamhoz térni és szép lassan kikászálódtam a feketeségből, forróságot éreztem. Izzadtságcseppek zúdultak le a tarkómon, egészen le a hátam közepéig. Először csak az ujjaimat tudtam megmozdítani, de már akkor sejtettem, hogy valami nem stimmel. Nem volt ekkora hőség, mikor kijöttem a bárból és olyan sokat nem is ittam... Amint kinyíltak a szemeim és narancssárgás fényt pillantottam meg, azonnal felpattantam, futásra készen állva, de egy fél lépés után a lábaim gyökeret eresztettek. Egy tűzkör kellős közepén álltam, a lángok mögött pedig a lány állt. Geneviéve. Hirtelen eszembe jutott a neve, ami eddig valahol az agyam egyik rejtett zugában bujkált.
- Mi történik? - kérdeztem nem túl elmésen, de hé, az előbb még halott voltam!
A fejemet ide-oda kapkodtam, de menekülési utat nem láttam, nem akartam megkockáztatni, hogy szénné égjek, akkor már jobb volt ott maradni a körön belül.
- Kérlek engedj el, nem foglak bántani! - Aztán kapcsoltam, hogy mindegy mit mondok. Különben sem tudnám, nyilván nem azért zárt be. - Tudom, nem bízol a fajtámban, de én más vagyok. Az egyetemen találkoztunk! Úgy néztem ki, mint aki éjszakánként embereket gyilkol? - Mentségemre szóljon, kétségbe voltam esve, azt sem tudtam mit beszélek.  




388 szó ✦  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  


Jameson Reid
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Jameson Reid



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 0d28306eb7a7801090440415aeb1a0d240a7e5ef
Teknősbéka
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
⇝ whisky on the rocks
Másik felem :
⇝ Geneviéve Moreau ♡
Jamie && Gen // Our first real meet 4c7f972e866fbec95734f809fb8ca066397ff15f
Ennyi éve vagyok a világon :
102
Akinek az arcát viselem :
⇝ Henry Cavill
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet OcIs
Az álarc mögött :
Alice

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 22:57

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Már régen megtanultam, hogy hogyan védjem meg magam ha a helyzet úgy hozza és sajnos már többször is úgy alakult. Régóta nem éreztem félelmet, miután megtörtént az incidens még otthon azóta egyáltalán nem éreztem már és most sem félek ettől az idegen vámpírtól, egyre óvatlanabbak és még csak nem is gondolkodnak legtöbbször. A vámpírokat is a boszorkányok teremtették, valamiért erről sokan elfeledkeznek és azt hiszik hogy a boszorkányok is annyira sebezhetőek mint az emberek, pedig tévednek legalábbis az én esetemben biztosan. Én csak szerettem volna pár napot átlagosan tölteni, nem szerettem volna semmilyen természetfeletti dologgal sem foglalkozni főleg nem akartam egy támadás áldozata lenni. Tényleg pár nyugodt napot kívántam csak magamnak, ahol tényleg annyira elfoglalt vagyok, hogy nem jut időm a múlton való tépelődésre.
Elég egyszerűen és sorsszerűen mennek a történések, mindig is csodálkozom azon, hogy mennyire könnyen is jönnek ezek az igék ajkaimra és a testem magától is tudja, hogy mit kell cselekedni. Mindig nagyon figyeltem rá, hogy ne legyen szemtanú, ne derüljön ki hogy mi is vagyok valójában, nem szerettem volna felesleges kellemetlenségeket.
Most mégis ostobának érzem magam és óvatlannak, mikor hallottam az ismerős puffanást mégis elfogott a félelem, pedig azt hittem hogy soha többet nem fogom érezni már. Eddig magabiztosságom most átalakult és nem tudom mit cselekedjek, nem számítottam rá hogy lesz majd itt még valaki és rosszkor lesz majd rossz helyen. Nem akartam megölni senkit, még csak a neve se jutott eszembe, csak nézem az élettelen testét és próbálom kitalálni, hogy mi legyen a következő lépésem. Fel-alá járkálok mellette és figyelek nehogy valaki éppen most sétáljon erre, de szerencsére elég kihalt a környék ilyenkor... Valamit tennem kell, örökké nem maradhatok itt.
Gyilkos. Persze a vámpír megölése után nem éreztem bűntudatot, önvédelem volt és egy helyes cselekedet, legalább nem fog másokat megtámadni és vérét se onthatja több embernek, ő... azonban ártatlan volt. Párszor találkoztunk már, kedvesnek tűnt és rendesnek, olyan embernek aki jót tesz szabadidejében és segít másoknak. Most pedig már nem tehet semmit, csak fekszik és a teste is egyre jobban kihűl.
Percek teltek el, akár már egy óra is és még mindig tanácstalanul állok mellette, talán azt kéne tennem mint a vámpírral, az ő testét és felgyújtani. Keze megmozdult... teszek egy lépést hátra. Vámpír vér lett volna a szervezetében? Talán éppen most miattam lett vámpír?! Simán megtörténhet, lehet valamelyik megcsapolta és a vérével gyógyította meg aztán pedig törölték az emlékeit, hemzsegnek a környéken a vámpírok, de most akkor mit tegyek vele? Nem kéne senkinek sem erre a sorsra jutnia... vagy egész eddig vámpír volt csak nem vettem észre? Megannyi kérdés és mindenre csak ő adhat választ. - Phasmatos Incendia. - jobb az óvatosság, teste körül tűzkör jelenik meg, nem közel hozzá hogy megégesse de ez megakadályozná, ha menekülni akarna vagy éppen megtámadni engem. Csak figyelem őt némán.

460 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542  Jamie && Gen // Our first real meet 2896720542

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 22:56



Genie & Jamie


And there's no remedy for memory
Your face is like a melody

Megszerettem ezt a várost és megnyugvással töltött el, hogy egy jó pár évig nem kell tovább állnom, egészen addig amíg nem lesz gyanús, hogy nem öregszem. Norát már évek óta nem láttam, ami persze nem jelentette azt, hogy nem bukkanhat fel bármikor, de bizakodó voltam. Talán végre talált magának valakit, aki miatt leszáll rólam és élhetem az életem. Szerettem volna kihozni a legtöbbet a vámpírlétből, s úgy élni mint egy normális halandó ember. Amióta csak átváltoztam, igyekeztem emberként élni, csak és akkor használtam a képességeimet, amikor szükségesnek láttam. Táplálkoznom például muszáj volt és szívesebben igéztem meg valakit, minthogy vért lopjak a kórházból, hiszen azzal csak több kárt okoztam volna az embereknek, s talán épp miattam hal meg valaki a műtőasztalon. Ennek ellenére utáltam ártatlan embereket kihasználni, ám legtöbb esetben éppen csak annyi vért vettem magamhoz, amennyire tényleg szükségem volt.
Még csak néhány hónapja dolgoztam az IT cégnél, nem teljesen ismertem a várost, mégis könnyedén odataláltam helyekre, azt hiszem ebben mindig is jó voltam. Legalább a környezetemben jól tudtam a tájékozódni, ha már az életemben kevésbé sikerült. Néhány barátot is már sikerült szereznem, bár mindig is távolságtartó voltam másokkal, valamiért szimpatikusnak találtak. Időnként eljártam a kollégáimmal, jobban mondva a beosztottjaimmal, hiszen én vezettem az egyik részleget, de mivel mindenki jól végezte a munkáját és szívesen fordultak hozzám segítségért, nem túl sokszor kellett kijátszanom a főnök kártyát.
Éppen egy hasonló összejövetelről indultam haza, szinte teljesen józanul - míg a többiek tántorogva indultak útnak és vezetés helyett inkább taxiba kényszerültek -, mikor megláttam, hogy egy gyanús alak egy nő irányába ered. Mindig igyekeztem kimaradni mások életéből, de ha segítségre szorult valaki, nem tudtam tétlenül nézni, ez egyszerre volt áldás és átok. Gondolkodás nélkül indultam a férfi irányába, igencsak rossz érzés fogott el közben. Azt gondoltam, majd közbe kell avatkoznom, arra viszont kicsit sem számítottam ami ott fogadott. A lányt ismertem, illetve már többször egymásba botlottunk az egyetem környékén mikor a cég oda küldött ki. Szép lány volt és kedvesnek tűnt, épp emiatt próbáltam elkerülni, de azt nem is sejtettem, hogy boszorkány.
Ledermedve álltam meg és kellő távolságból figyeltem, amint lerendezi a vámpírt, pedig már épp ugrásra készen álltam, mikor a torkára fonta ujjait. Megdöbbentem és csak meredtem az irányukba, igyekeztem hang nélkül követni az eseményeket. Erős boszorkány volt, de mivel háttal állt nekem, így nem láttam, pontosan mit csinál. Észre sem vettem, de néhány lépéssel valahogy mindig közelebb kerültem, mintha vonzott volna magához. Le voltam nyűgözve, hogy egy ilyen fiatalnak tűnő lány ekkora erőt hordoz magában. Hirtelen nem is tudtam mit csináljak. Szeretem volna odamenni hozzá, megkérdezni tőle jól van-e holott egyértelmű volt, hogy nincs szüksége segítségre, de közben aggódtam, mi lesz ha megijed tőlem és valamelyikünk kárt tesz a másikban. Nem sokáig kellett gondolkodnom ezen, mert amint kitörte a vámpír nakát és az a földre rogyott, hirtelen elsötétült a világ.




468 szó ✦  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710  Jamie && Gen // Our first real meet 3266136710      


Jameson Reid
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Jameson Reid



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 0d28306eb7a7801090440415aeb1a0d240a7e5ef
Teknősbéka
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
⇝ whisky on the rocks
Másik felem :
⇝ Geneviéve Moreau ♡
Jamie && Gen // Our first real meet 4c7f972e866fbec95734f809fb8ca066397ff15f
Ennyi éve vagyok a világon :
102
Akinek az arcát viselem :
⇝ Henry Cavill
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet OcIs
Az álarc mögött :
Alice

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet EmptyVas. Ápr. 28 2024, 22:54

To: Jameson Reed
So you are not just a simple human

Napok teltek el mióta megkezdtem az egyetemet, de még mindig nem szoktam meg se a helyet, se pedig az egész helyzetet. Otthon teljesen más volt az egyetemen és annak örülök, hogy gyerekkorom óta mindkét nyelven beszélek, na pontosan emiatt nincs akcentusom és ezért nem szúrják ki, hogy nem innen származom. Szerintem sokkal nagyobb követelmények voltak a pszichológia szakon Franciaországban vagy csak szimplán most sokkal nagyobb figyelmet fordítok a tanulmányaimra, mint akkor ott. Erre nincs is jobb példa, mint hogy éppen a könyvtáros hölgy próbál kitessékelni, mert szeretne bezárni és hazamenni. Jól elment az idő és a kutatásommal is alig haladtam pedig nagyon szorít a határidő és nem akarok előrukkolni a gy...
Nem szerettem volna, ha a bácsikám értem jött volna és igazán a terhükre se akarok lenni, szerintem éppen elég hogy náluk lakok jelenleg, szóval én is próbálom kivenni a részem a tanulmányaimban és a pénz részéből is. Nekik ugyan nem mondta, hogy néha eljárok besegíteni az egyetem melletti kocsmába, de nem is igazán fontos, hiszen csak az asztalokat szedem le és mosogatok.
Gondolataimba merülve észre se vettem, hogy elém került valaki a semmiből és elfog egyfajta rossz érzés. - Szia cicuka, na merre van a gazdid? - néz színpadiasan körbe a srác és aztán közelebb lép felém, én pedig ezzel egyidőben teszek egy lépést hátra. Mindig is utáltam az ilyen megnyilvánulásokat és ezeket a lekezelő és nőalázó... nem is tudom, de sosem értettem hogy miért hiszik azt, hogy ez majd valakinek is imponálni fog. - Jól látom, akkor egyedül vagy. - csak sóhajtok egyet. Már éppen szóra nyitnám az ajkaimat, amikor a másodperc törtrésze alatt elkapta a torkomat és szorongatni kezdte.
Vámpír, érzem a mágiát áradni belőle, főleg mióta megérintett... - A helyedben átgondolnám, hogy mit teszek. - próbálom hangosan mondani a szavakat, de tisztában vagyok vele, hogy ha még suttogva is mondtam volna neki, akkor is megértette volna. A mosolya szélesebb lesz az arcán, érzem a belőle áradó magabiztosságot, bár elég gyorsan felváltja ezeket a félelem és a fájdalom, amikor elkezdem szívni belőle a mágiát. Egyszerűen csak szívhatnám addig, míg teljesen el nem aszalódik, de... talán pont itt az ideje, hogy valaki megmutassa neki. A kezét szeretné elhúzni, de csak megragadom és kéz kezemmel is szívni kezdem a mágiáját.
Elengedem a kezét még az utolsó előtti pillanatban, azonban nem hagyom, hogy messzire menjen vagy eltűnhessen, erőmmel eltöröm mindkét sípcsontját. - Sose érettem miért kell ennyire arrogánsnak és beképzeltnek lenni szimplán azért, mert vámpír vagy és férfi. - guggolok le mellé és úgy nézek a szemébe. - De megnyugtatlak többször nem esel olyan hibába, hogy valakit lebecsülsz. - lehunyom a szemem, kimondom az igét amivel kitöröm a nyakát. Már éppen felállnék, amikor mögöttem puffanást hallok, ismerős puffanást... Megfordulva egy másik férfitestet látok a földön heverni. Próbálok nyugodt maradni, de annyi mágiát szívhattam ki a vámpírból hogy az igézet túl erős lett és túl nagy hatótávban működött. Azonnal odasietek és mikor az ismerős arcot pillantok meg... - Baszki... - nem tudom, hogy hirtelen mit tegyek. Mostanában egyedül a tűz jelenléte nyugtat meg, kb senki sincs az utcán és elég eldugott helyen vagyunk. - Baszki... - visszafordulok a vámpír teste felé. - Phasmatos Incendia. - gyújtom meg a varázslattal, két oldalról a hajamba markolok, próbálom masszírozni a fejemet. Megint megöltem valakit... megint sikerült megölni egy ártatlan embert. Miért kell nekem mindig ilyen helyzetekbe keverednem?! Már majdnem megnyugodtam volna kicsit, de nem... csak fel-alá járkálok a teste mellett. Még csak a nevére sem emlékszem rendesen, azt hiszem Jason-nak hívták, még csak a neve se jut eszembe hirtelen. Mit tegyek? Gyújtsam fel őt is?! Mit fogok mondani a bácsikámnak?! - Baszki... - mintha katatoniás állapotba kerültem volna.

586 szó Concrete Tragedy  Jamie && Gen // Our first real meet 2779806821  Jamie && Gen // Our first real meet 2092540465

Geneviéve Moreau
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Geneviéve Moreau



163
C szint:
Kalmithil
Jamie && Gen // Our first real meet 123ac7f8a86d58379694004569e629e3d2958b6c
Vörös sárkány

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
13
Másik felem :
Jamie && Gen // Our first real meet Tumblr_inline_o1f67jZmpG1qlt39u_250
Jameson Reed
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ester Exposito
Tartózkodási helyem :
McKinley
℘ ℘ ℘ :
Jamie && Gen // Our first real meet 2e44aee275c028d93911fdbd275695a3251a11fd
Az álarc mögött :
Blueberry

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
TémanyitásJamie && Gen // Our first real meet Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Jamie && Gen // Our first real meet Empty
 

Jamie && Gen // Our first real meet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next